ATLAS.SK: Nedeľa, 23.4.2017
meniny má Vojtech
   

FOTO: Plastiky, ktoré nevyšli: tieto osoby sa na ľudí ponášajú len zďaleka

16.2.2017 | Zdravie

Je až neuveriteľné, ako sa ľudia dokážu zhovadiť prostredníctvom plastických operácií. Pohľad na nich potom spôsobuje doslova až fyzickú bolesť a citlivejšie povahy neobchádza ani žalúdočná nevoľnosť. Veď posúďte sami.

Táto pani sa volá Donatella Versace, má 61 rokov a vyzerá, akoby mala 161. Na vine sú plastické operácie, o počte ktorých kolujú v zákulisí šoubiznisu len nejasné legendy. Prirovnať ju k voskovej figuríne je celkom na mieste, hoci premýšľame nad tým, či sme práve voskové figuríny neurazili.

Muži a plastické operácie: čo si dávame zväčšiť?

Ani ďalšie osoby, ktorých fotky nájdete v našej galérii, sa ale neradia práve k najkrajším či najnormálnejším. Dobrovoľne a niekoľkokrát sa totiž vrhli pod nože plastických chirurgov, ktorí zrejme nepatrili práve k najšikovnejším. Škoda slov, toto jednoducho musíte vidieť.

Autor: Liam

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Diskusia k článku

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Tá moja žena je ale pekná šlapka! Keď som sa vracal zo služobnej cesty, ešte som aj telegram poslal, a aj tak som ju našiel s milencom, - sťažuje sa priateľ priateľovi. Potom sa zamyslí a dodáva: - A možno ani nie je šlapka, možno len nedošiel ten telegram.

 
Virtuálny barKapitänleutnant Kapitänleutnant
  • 3 cl brandy
  • 3 cl likéru Cointreau
 
Hra na dnes