FOTO: Najväčšie FITNES FAILY!

2.9.2012 | Zdravie

Byť vo forme je skvelá vec. Človek sa dobre cíti, výborne vyzerá a má činnosť, ktorá ho baví. O tom, že na cvičení sa po nejakom čase stane každý závislý, svedčia aj fotografie v dnešnej galérii. Ale aj o tom, že žiaden extrém nie je tou správnou voľbou. Pozrite sa extrémne prípady ľudí, ktorí to vo fitku trochu prehnali.

Všetkého veľa škodí
Bodybuilding je športová disciplína, ale aj životný štýl, ktorému prepadlo už mnoho ľudí. Chce sa nám povedať chlapov, pretože aj baby, ktoré začnú na svojich svaloch tvrdo makať, tak nejako zmužnievajú. Stačí sa pozrieť na špičkové šampiónky v tejto disciplíne a človek si rázom uvedomí, že ružové plavky na nežný ženský look nestačia.

Ani páni však v zaháňaní vecí do extrému za svalnatými ženami nezaostávajú. Kamarát mi nedávno tvrdil, že ženy zbožňujú svalnaté, urastené mužské chrbty, a dovolím si tvrdiť, že k pánovi na obrázku sa táto informácia doniesla už dávnejšie.

Pupmovat, pumpovať
Fitnes maniaci budia väčšinou rešpekt, niekedy strach až hrôzu. Faktom je, že čím svalnatejšieho objemnejšieho chlapa v posilke stretnete, tým je slušnejší a pokojnejší. Drsne pristupujú len ku svojmu tréningu a vrčanie, ktoré pri dvíhaní telesnej váhy priemerného dospelého človeka počuť, im len pomáha prekonať svoje sily. A o tom presne ide. A tak do rána do večera pumpujú, aby nabrali čo najväčší objem a žily, ktoré sa po ich tele rozprestierajú sú pre nich dostatočným zadosťučinením.

Cvičiť je zdravé, o tom netreba pochybovať, no v niektorých prípadoch sa už nedá hovoriť o estetickosti tiel a duševnej rovnováhe. Cvičenie dokáže fungovať ako droga, ktorá vás doženie do krajnosti, ani neviete ako. Aj pri budovaní tela si teda dávajte pozor, aby ste neskončili zle. Keď totiž vekom svaly ochabnú, bude to vyzerať ešte horšie.

Pozrite si GALÉRIU.

Autor: Kubo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Hrajte o 10x DVD filmu Anjel Pána 2
Súťaž trvá do 7.05.2017
Poznáte sexuálne úchylky?
Otestovalo sa 24135 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Babka, je tu niečo cítiť karamelom. No áno, dedko mal cukrovku

 
Virtuálny barDomáce mojito Domáce mojito
  • 4 cl bieleho rumu
  • 2 cl limetkovej šťavy
  • 1 kávovú lyžičku hnedého cukru
  • 10 lístkov mäty pierpornej
  • niekoľko kociek ľadu
  • perlivú minerálku na doliatie.
 
Hra na dnes