ATLAS.SK: Piatok, 27.3.2015
meniny má Alena
   

FOTO: Najväčšie FITNES FAILY!

2.9.2012 | Zdravie

Byť vo forme je skvelá vec. Človek sa dobre cíti, výborne vyzerá a má činnosť, ktorá ho baví. O tom, že na cvičení sa po nejakom čase stane každý závislý, svedčia aj fotografie v dnešnej galérii. Ale aj o tom, že žiaden extrém nie je tou správnou voľbou. Pozrite sa extrémne prípady ľudí, ktorí to vo fitku trochu prehnali.

Všetkého veľa škodí
Bodybuilding je športová disciplína, ale aj životný štýl, ktorému prepadlo už mnoho ľudí. Chce sa nám povedať chlapov, pretože aj baby, ktoré začnú na svojich svaloch tvrdo makať, tak nejako zmužnievajú. Stačí sa pozrieť na špičkové šampiónky v tejto disciplíne a človek si rázom uvedomí, že ružové plavky na nežný ženský look nestačia.

Ani páni však v zaháňaní vecí do extrému za svalnatými ženami nezaostávajú. Kamarát mi nedávno tvrdil, že ženy zbožňujú svalnaté, urastené mužské chrbty, a dovolím si tvrdiť, že k pánovi na obrázku sa táto informácia doniesla už dávnejšie.

Pupmovat, pumpovať
Fitnes maniaci budia väčšinou rešpekt, niekedy strach až hrôzu. Faktom je, že čím svalnatejšieho objemnejšieho chlapa v posilke stretnete, tým je slušnejší a pokojnejší. Drsne pristupujú len ku svojmu tréningu a vrčanie, ktoré pri dvíhaní telesnej váhy priemerného dospelého človeka počuť, im len pomáha prekonať svoje sily. A o tom presne ide. A tak do rána do večera pumpujú, aby nabrali čo najväčší objem a žily, ktoré sa po ich tele rozprestierajú sú pre nich dostatočným zadosťučinením.

Cvičiť je zdravé, o tom netreba pochybovať, no v niektorých prípadoch sa už nedá hovoriť o estetickosti tiel a duševnej rovnováhe. Cvičenie dokáže fungovať ako droga, ktorá vás doženie do krajnosti, ani neviete ako. Aj pri budovaní tela si teda dávajte pozor, aby ste neskončili zle. Keď totiž vekom svaly ochabnú, bude to vyzerať ešte horšie.

Pozrite si GALÉRIU.

Autor: Kubo

 
Fakty o Chuckovi Norrisovi.
Otestovalo sa 2283 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ako ženy hľadia a posudzujú mužov.
Ženy do 20 rokov : Aký je.
Ženy do 30 rokov : Čím je.
Ženy nad 40 rokov : Kde je?

 
Virtuálny barVajcový likér s kondenzovaným mliekom Vajcový likér s kondenzovaným mliekom
  • 2,5 dl sladkého kondenzovaného mlieka
  • 3 žĺtky
  • 3dl rumu alebo koňaku
  • 1 balíček vanilínového cukru
 
Hra na dnes