ATLAS.SK: Štvrtok, 29.6.2017
meniny má Peter,Pavol
   

FAIL! Predstierala rakovinu, vyzbierali sa jej na väčšie prsia!

31.7.2012 | Zdravie

Existuje veľa hnusných a nemorálnych spôsobov, ako sa dostať k peniazom. Ale predstierať, že ste smrteľne chorý a dolovať na falošne vyvolanom súcite, to už chce vážne „charakter“. A áno, myslíme to ironicky. Prečítajte si, ako smiešne ľahké je zarobiť tisícky eur hrou na obeť.

Kráľovská svadba za babku
25-ročná Newyorčanka Jessica Vega vedela, že svadba nie je lacný špás. Aby mala tú svoju ako z katalógu, rozhodla sa využiť naivitu a dobro ľudí. S vykonštruovaným príbehom, že má leukémiu a svadba snov je jej posledný sen, ktorý by si na tomto svete chcela splniť, postupne vykšeftovala svadobné šaty, katering, dokonca drahú svadobnú cestu. To všetko, samozrejme, úplne zadarmo! Podvod vyšiel najavo, keď si niekto z oklamaných všimol, že ženina lekárska správa je podvodný dokument. Jessica dostala, čo si zaslúžila. Dnes môže manžela vidieť len počas návštevných hodín v base.

Nie je na nájom? Spravte smutné oči
34-ročný podnikavec z Delaware, Leron Magilner, presvedčil priateľov aj spolupracovníkov z obchodu s cigaretami, že prechádza posledným štádiom rakoviny pankreasu. Obetavý kolega v jeho mene zorganizoval dve veľké verejné zbierky, na ktorých sa dovedna vyzbieralo vyše 9 000 eur. Pri neskoršom vyšetrovaní podvodu vyšlo najavo, že peniaze šli na pokrytie Leronových výdajov, platenie nájmu a splácanie dlhov.

Chlapík s pohľadom zlomeného anjela o svojom zdravotnom stave pravidelne informoval prostredníctvom facebookových statusov. Dokonca zverejnil zoznam vecí, ktoré by chcel stihnúť pred smrťou, v nádeji, že za jeho vysnívané výlety mu zaplatia majetní dobrodinci. Keď sa ho polícia opýtala na dôvod, povedal: „Prechádzal som ťažkým obdobím a nevedel som, ako inak požiadať o pomoc.“

Dedo, potrebujem prsia!

27-ročná Jamie Lynn Toler je žena, ktorá veľmi chcela plnší výstrih. Až tak veľmi, že kvôli zafinancovaniu plastiky oklamala zamestnávateľa, priateľov, dokonca najbližšiu rodinu, vrátane mamy a starých rodičov. Týmto všetkým zronene oznámila, že jej zistili rakovinu prsníkov, takže musí podstúpiť masektómiu a následnú rekonštrukciu pŕs, ale pretože nemá zdravotnú poistku, životne dôležité zákroky si nemôže dovoliť. No povedzte takej chuderke nie!

Štedré a dobrotivé okolie vytiahlo pre Jamie z vreciek 6600 eur. Podnikavá žienka nezaváhala ani deň, zobrala hotovosť a šup s ňou rovno za plastickým chirurgom.

Autor: Mike

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Aké pevné sú vaše nervy?
Otestovalo sa 25100 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Hovorí susedka susedke : - Videla som, že sa sa s manželom udobrili. Včera ste spolu pílili drevo.
- To nebolo drevo, to sme si delili nábytok na polovicu.

 
Virtuálny barÍrska káva I Írska káva I
  • na 1 pohár 200 ml
  • 100 ml silnej čiernej kávy
  • 25 írskej whisky
  • 2 ČL hnedého cukru
  • 50 ml šľahačky
 
Hra na dnes