ATLAS.SK: Streda, 28.6.2017
meniny má Beáta
   

Chodenie naostro: Výhody vás prekvapia

6.7.2016 | Zdravie

V letných horúčavách potrebuje odvetrať nielen hlava. Potíme sa najviac práve tam, kde máme najviac vrstiev oblečenia a preto sa už niektorí z nás aj ponožiek v sandáloch vzdali. V nohaviciach však stále nosíme viac vrstiev, či je neznesiteľná páľava, alebo mínusové teploty. Na leto s tým treba niečo spraviť.

Vetranie pre náročných

Menej zápachu, menej mikróbov, menej vlhkosti. To všetko baby dobre vedia, že sa stane, ak spodnej bielizni na letné mesiace zamávajú. My muži sa v tomto musíme podučiť. Ony to však majú jednoduchšie, v sukni je predsa vetranie o niečo praktickejšie, ako v nohaviciach. Výhodou však je, že bez spodnej bielizne sa bude vášmu prirodzeniu skutočne lepšie dýchať a menej sa bude potiť. Ak ho ešte aj vydepilujete, bude to parádna letná zmena. Navyše sa vám nebude mať čo zachytiť do zipsu.

Tá voľnosť
Prirovnanie byť voľný ako vták nemusí pochádzať od lastovičiek. Asi už tušíte, na čo myslíme. Ak sa rozhodujete medzi dilemou, či penis uložiť v slipoch, alebo boxerkách smerom hore, alebo nadol, pri vynechaní bielizne máte po probléme. Všetko je jednoducho spontánne a penis sa vám za voľnosť poďakuje. Navyše ak vás nič nezviera, ľudovo povedané za „vajcia", budete sa cítiť aj viac chlapom. Skúste a uvidíte.

Žiadne zapareniny
Kto už išiel na bicykli dlhé trasy, alebo v meste po páľave, vie, ako nepríjemne to trie, ak máte na sebe spotenú spodnú bielizeň a aj tie najužšie nohavice budú voľnejšie ako slipy. Bude sa vám chodiť omnoho príjemnejšie.

Doma jedna báseň
Ak bývate s frajerkou, tak inak ako naostro cez leto neodporúčame chodiť. Dôvod je jednoduchý, hocikedy si môže siahnuť na vaše prirodzenie a to skrátka pôsobí inak keď je navoľno pod bermudami, ako zošnurované spodnou bielizňou. Nechajte ju zájsť aj pod gate a uvidíte, že kontakt s nahou pokožkou ju bude poriadne vzrušovať.

Pozor na poslednú kvapku
Jediné riziko v chodení naostro sa skrýva v našom vylučovacom procese. Po návšteve toalety jednoducho nemá čo vypiť poslednú kvapku, ktorú si vždy berieme domov. Preto sa na bledých nohaviciach môžu veľmi rýchlo objaviť nepríjemné škvrny od moču. Tu platí iba jediné. Poriadne otriasať a často nohavice prať. Áno aj rifle a tesilky.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Diskusia k článku
Čo si pamätáte z matematiky?
Otestovalo sa 52428 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

- Sestrička, akú teplotu má pacient.
- Normálnu, pán doktor. Izbovú. 18 stupňov.

 
Virtuálny barVajcový likér s kondenzovaným mliekom Vajcový likér s kondenzovaným mliekom
  • 2,5 dl sladkého kondenzovaného mlieka
  • 3 žĺtky
  • 3dl rumu alebo koňaku
  • 1 balíček vanilínového cukru
 
Hra na dnes