ATLAS.SK: Nedeľa, 23.4.2017
meniny má Vojtech
   

Chcete častejšie cvičiť? Nájdite si posilku, ktorá...

28.3.2017 | Zdravie

Ráno cvičiť nestíhate a večer sa vám už nechce, všakže? Dôvodov, prečo dnes zase nemôžete ísť cvičiť, máte určite mnoho, tak vám niekoľko argumentov zrušíme, aby ste konečne na sebe začali poriadne makať.

Najčastejšou výhovorkou na necvičenie je nedostatok času. Ďalší problém je, že sa spotíte a musíte sa potom sprchovať v nehygienických sprchách v posilňovni, alebo ísť spotený až domov a riskovať prechladnutie.

Riešením na všetky tieto problémy je nájsť si posilňovňu, ktorá je blízko miesta vášho bydliska. Budete mať oveľa väčšiu chuť ísť si zacvičiť, keď viete, že hneď po cvičení si môžete dať doma sprchu a dopriať si pohodičku bez toho, aby ste sa ešte museli pretĺkať cez celé mesto.

FOTO: Najvymakanejší pár sveta: Na tej kočke necháte oči

Keď to máte do piatich minút chôdze od domu, tak si určite aspoň pár krát do týždňa nájdete nejakú hodinku, aby ste urobili niečo prospešné pre seba. Nemusíte chodiť do najmodernejšieho fitka v meste, dôležité je to, aby ste cvičili pravidelne v akejkoľvek posilňovni.

Leto sa pomaly, ale isto, blíži a preto treba začať pracovať na svojej kondícii a postave. Tak sa poriadne poobzerajte, aké možnosti na posilňovanie sú vo vašom okolí a prestaňte sa vyhovárať.

Autor: Tatiana
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Diskusia k článku
Poznáte hlavné mestá štátov?
Otestovalo sa 50847 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Tá moja žena je ale pekná šlapka! Keď som sa vracal zo služobnej cesty, ešte som aj telegram poslal, a aj tak som ju našiel s milencom, - sťažuje sa priateľ priateľovi. Potom sa zamyslí a dodáva: - A možno ani nie je šlapka, možno len nedošiel ten telegram.

 
Virtuálny barKapitänleutnant Kapitänleutnant
  • 3 cl brandy
  • 3 cl likéru Cointreau
 
Hra na dnes