ATLAS.SK: Utorok, 27.6.2017
meniny má Ladislav, Ladislava
   

WTF? Táto chlapčenská skupina je zložená zo...

16.4.2017 | Úlety

Čína dokázala priviesť umenie fejku do dokonalosti. Postavili prvú chlapčenskú skupinu, ktorá je zostavená z plnokrvných dievčat. Baby pri ich predstaveniach šalejú, chcú k nim do postele a hoci vedia, že sú to ženy, tvrdia, že to nie je podstatné, aspoň by si s nimi lepšie rozumeli.

Posledná zlá správa?

Ženy sa najprv dostali do školstva, odtiaľ nás chlapov takmer vytlačili. Skoro podobné je to už v zdravotníctve a nakoniec, posledný nedotknuteľný kúsok mužnosti v podobe chlapčenských skupín už rovnako obsadilo ženské pohlavie.

VIDEO: Hudba, ktorá privádza k orgazmu

Ak už dokázali naozaj ženy pôsobiť aj medzi chlapskými skupinami, je to asi posledná bodka za spomienkami o mužskej sile, energii a dôstojnosti.

Skupina, ktorá rozumie dievčatám
Tínedžerky prirodzene milujú chlapčenské skupiny, ale chalani nie úplne rozumejú ich problémom. Skôr ich po koncerte chcú vtiahnuť do šatne a to nie je práve to, čo baby mávajúce macíkmi chcú.

FOTO: Zábery zo začiatkov legendárnych rockových kapiel

Preto sa v Číne zrodil nápad postaviť na výslnie skupinu chalanov s vagínou. Nejde o žiadnych transsexuálov, sú to skrátka baby s vizážou mužov. A baby ich žerú. Ako tvrdia, konečne majú v chlapčenskej skupine plnohodnotného spojenca, ktorý im rozumie.

Okamžitý štart
Skupina nesie názov Acrush a bola predstavená len pred pár dňami. Okamžite si však získala viac ako 900-tisíc fanúšikov v sieti Weibo, čo je akási čínska verzia Twitteru a vzhľadom na to, že napríklad Katie Perry tu má milión fanúšikov, hovorí to o atraktivite novej kapely pre mladé Číňanky. Hoci podľa štatistík je približne 15 percent z odberateľov ich konta naladených voči skupine negatívne, prevládajú nadšené ovácie.

VIDEO: Uletený Japonec premenil televízory na hudobné nástroje

Za všetkým stojí umelecký agent Zhou Xiaobai, ktorý bol poverený nájsť a vyniesť na vrchol popového neba novú unisex hviezdu. No a on prišiel na nápad vytvoriť skupinu chalanov z chalanských báb. Zdá sa, že jeho počin sa na východe teší veľkej obľube. Ktovie ako by dopadol podobný fejk u nás v Európe. Čína má tak poriadny náskok dopredu. Po napodobeninách adidasiek prišla aj s napodobnením chalanských skupín a úspech je porovnateľne veľký.

Autor: Marcos
Foto: ODCentral


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Video k téme
Diskusia k článku
Čo všetko vieš o Slovensku?
Otestovalo sa 8780 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Chromý vraví slepému:
- Ja ťa kopnem.
- To chcem vidieť!

 
Virtuálny barManhattan Dry Manhattan Dry
  • 4 cl kanadskej whisky
  • 2 cl suchého vermútu
  • citrónová kôra
 
Hra na dnes