ATLAS.SK: Pondelok, 25.7.2016
meniny má Jakub
   

Tváril sa, že zomrel. Potom požiadal frajerku o ruku!

5.9.2012 | Úlety

Alexey Bykov z Omska sa chcel presvedčiť, že cit jeho vyvolenej je pravý. Otestoval ju obzvlášť brutálnym a krvavým, no treba tiež dodať, že efektívnym spôsobom.

30-ročný chlapík z Omska mal po svojom boku krásnu priateľku a vo vrecku zásnubný prsteň. Avšak v hlave dilemu, či je jeho rozhodnutie požiadať milú o ruku skutočne správne. Potreboval sa uistiť, že Irena Kolokov s ním nechodí len tak zo špásu. Vymyslel preto rafinovaný plán, ako to dokázať.

Alexey najal profesionálny filmový štáb vrátane režiséra, scenáristu, niekoľkých komparzistov a kaskadérov, ako aj šikovných vizážistov. Celý tím zosnoval scénu ako z akčného filmu – desivo vyzerajúcu autonehodu, pri ktorej mal Alexey prísť o život. To všetko v exteriéri, nie náhodou na mieste, kde sa mal mladý muž stretnúť s Irenou.

Tá, nič netušiac, prišla v dohodnutom čase na rande, kde ju už z diaľky vítali sirény sanitiek, krik, dym a zdemolované autá. Uprostred chaosu videla nemohúce, krvou zaliate telo svojho drahého, následne jej záchranári s kamennou tvárou oznámili, že Alexey nehodu neprežil. Irena spravila, čo asi každá normálna žena v danej situácii – psychicky sa zrútila a začala hrozne plakať. Keď tu z ničoho nič „mŕtvy“ Alexey vyskočil na nohy a opýtal sa: „Vezmeš si ma?“

Šokovaná žena mala v prvej chvíli chuť spraviť z Alexeya mŕtvolu, tentoraz už ozajstnú, ako sa neskôr priznala novinárom. Alexey tvrdí, že sa nesnažil byť krutý, len potreboval Irene ukázať, aký prázdny a smutný by bol jej život bez neho.

„Lekcia“ mu vyšla, Irena prstienok prijala. Samozrejme, pod podmienkou, že už nikdy sa nestane obeťou tak hnusného žartíka. Párik sa už aj stihol zosobášiť, tak gratulujeme, títo dvaja si zrejme vážne boli súdení. Predstavte si, aká silná musí byť láska, čo dovedie muža k tak prešpekulovaného nápadu. A predstavte si, aká silná musí byť láska ženy, čo svojho priateľa po zinscenovaní onoho nápadu nepošle rovno do... 

Red

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

HISTORICKÝ ŠPECIÁL MAGAZÍN.SK

Zaujíma vás história? Tu sa jej nabažíte do sýtosti.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Vyznáte sa vo svete rozprávok?
Otestovalo sa 45372 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ide farár na bicykli a zastaví ho policajt:
- No pán farár a kde máte prilbu?To bude pekných 50 €...
- Ale ja prilbu nepotrebujem, mňa ochraňuje anjel strážny.
- Aha..?! Takže ste na bicykli dvaja, tak to máme 100 €..!

 
Virtuálny barTom Colins Tom Colins
  • 4 cl ginu
  • 1 lyžička cukrového sirupu
  • citrónová šťava
  • sóda
  • koktailová čerešňa
  • kôra z citróna
 
Hra na dnes