ATLAS.SK: Streda, 26.4.2017
meniny má Jaroslava
   

Muža prichytila s milenkou: Neuveríte, čo jej spravila

15.2.2017 | Úlety

Mesto Sao Paulo v Brazílii zažilo kuriózny incident. Manželka prišla domov a čakalo ju nemilé prekvapenie, našla v posteli svojho manžela s mladou milenkou priamo pri čine. V zápale hnevu urobila 20-ročnej slečne niečo, čo sa len tak nevidí.

Schytila svoju sokyňu a surovo jej žiletkou ostrihala, alebo skôr ošklbala, vlasy.

Potom ju úplne nahú vytiahla na ulicu, kde sa s ňou prechádzala a popritom vykrikovala, aby si ju všetci všimli. Týmto spôsobom sa mladej žene chcela pomstiť za to, že jej „ukradla“ manžela a chcela ju verejne ponížiť.

Pomsta podvedených žien: Sú schopné čohokoľvek

V súčasnosti sa týmto prípadom zaoberá polícia. Vypovedať bola už aj milenka, ktorá povedala, že dotyčný muž jej tvrdil, že je slobodný a randili spolu päť mesiacov.

Na výsledok vyšetrovania tejto brazílskej krimitelenovely si budeme musieť ešte počkať, ale podvedená žena už má jasno v tom, aký rozsudok sa vznesie nad jej manželstvom – rozvod.

Zúrivú manželku po celý čas sprevádzali a nahrávali na video dvaja mladí muži, ktorí taktiež počas promenády mestom vykrikovali. Údajne ide o dospievajúcich synov manželov, medzi ktorými táto situácia vznikla. Aké ponaučenie im dá do budúcnosti táto príhoda rodičov?

Autor: Theo
Foto: metro.co.uk


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Video k téme
Diskusia k článku

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Dedko príde na verejné WC, rozopne si zips na nohaviciach, dá ruky za chrbát, a začne močiť. Moč mu strieka na všetky strany, a chlapík vedľa neho odskočí, a hovorí mu:"To si ho neviete chytiť normálne do ruky ?" dedko na to: "Kto ma raz zradil, tomu ruku nepodám."

 
Virtuálny barLetec Letec
  • 5 cl rum
  • 1,5 cl citrónová šťava
  • grenadína
  • šampanské
 
Hra na dnes