ATLAS.SK: Piatok, 24.3.2017
meniny má Gabriel
   

Muža prichytila s milenkou: Neuveríte, čo jej spravila

15.2.2017 | Úlety

Mesto Sao Paulo v Brazílii zažilo kuriózny incident. Manželka prišla domov a čakalo ju nemilé prekvapenie, našla v posteli svojho manžela s mladou milenkou priamo pri čine. V zápale hnevu urobila 20-ročnej slečne niečo, čo sa len tak nevidí.

Schytila svoju sokyňu a surovo jej žiletkou ostrihala, alebo skôr ošklbala, vlasy.

Potom ju úplne nahú vytiahla na ulicu, kde sa s ňou prechádzala a popritom vykrikovala, aby si ju všetci všimli. Týmto spôsobom sa mladej žene chcela pomstiť za to, že jej „ukradla“ manžela a chcela ju verejne ponížiť.

Pomsta podvedených žien: Sú schopné čohokoľvek

V súčasnosti sa týmto prípadom zaoberá polícia. Vypovedať bola už aj milenka, ktorá povedala, že dotyčný muž jej tvrdil, že je slobodný a randili spolu päť mesiacov.

Na výsledok vyšetrovania tejto brazílskej krimitelenovely si budeme musieť ešte počkať, ale podvedená žena už má jasno v tom, aký rozsudok sa vznesie nad jej manželstvom – rozvod.

Zúrivú manželku po celý čas sprevádzali a nahrávali na video dvaja mladí muži, ktorí taktiež počas promenády mestom vykrikovali. Údajne ide o dospievajúcich synov manželov, medzi ktorými táto situácia vznikla. Aké ponaučenie im dá do budúcnosti táto príhoda rodičov?

Autor: Theo
Foto: metro.co.uk


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Video k téme
Diskusia k článku
Vyznáš sa v Tour de France?
Otestovalo sa 1386 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Cigan robi autoskolu.Prejde v poriadku krizovatku a instruktor sa ho pyta:"-Len tak pre zaujimavost,co tam bolo za znacku?" A cigan na to:"-Hlinikova,vratime sa?"

 
Virtuálny barGin and Sin Gin and Sin
  • 4 cl ginu
  • 2 cl pomarančovej šťavy
  • 2 cl citrónovej šťavy
  • 2 barové lyžičky sirupu
  • grenadina
 
Hra na dnes