ATLAS.SK: Piatok, 23.6.2017
meniny má Sidónia
   

Keď žena prehĺta s radosťou: toto urobila pri rozchode

18.5.2017 | Úlety

Keď chcete, aby žena prehĺtala, nemusíte jesť ananás a banány. Úplne postačí, ak si ju zoberiete za manželku a potom sa s ňou budete chcieť rozviesť. 28-ročná Kolumbijčanka však prehltla niečo, čo jej budúci bývalý určite nechcel.

Pred niekoľkými dňami Sandru hospitalizovali v nemocnici v kolubijskom meste Bucamaranga. Dôvod? Neznesiteľná bolesť žalúdka, ktorá mohla v konečnom dôsledku skončiť smrťou.

Chirurgovia mladú ženu rýchlo pripravili na operáciu a keď ju otvorili, nestíhali sa čudovať. Sandrin žalúdok bol plný zrolovaných stodolárových bankoviek, ktoré museli vybrať nielen z tohto orgánu, ale aj z tenkého čreva. Zvyšok sa v tráviacom trakte posunul už tak ďaleko, že o pár dní neskôr vyšiel zo ženy prirodzenou cestou.

Nestáva sa každý deň, že z pacienta vytiahnete tisíce dolárov v hotovosti, a tak lekári upovedomili o svojom náleze policajtov. Tí sa Sandry sa spýtali, prečo peniaze zjedla, a napokon zistili, že nespáchala trestný čin. Bol to akt zúfalstva.

Sandra polícii prezradila, že si spolu s manželom šetrili peniaze, aby sa mohli presťahovať do Panamy. Ich vzťah sa ale začal rútiť do záhuby a muž sa chcel so Sandrou rozviesť, pričom samozrejme požadoval aj polovicu ušetrenej hotovosti.

Žena sa tomu samozrejme chcela vyhnúť, a tak urobila rázne rozhodnutie: všetky bankovky zjesť. Zapíjala ich vodou, ale krátko potom, ako prehltla poslednú, začalo ju bolieť brucho a musela zavítať do nemocnice.

Sandru pár dní po operácii prepustili aj s 5 700 dolármi, ktoré jej lekári vytiahli z brucha. Zvyšok skončil v záchodovej mise, a tak si vynaliezavá žena príliš nepomohla.

Autor: Liam
Foto: Youtube


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Video k téme
Diskusia k článku
Čo máte spoločné s Lady Gaga?
Otestovalo sa 18011 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Fidel Castro reční na zhromaždení v Havane :
- Nech žije stomiliónové Československo!
Pobočník mu pošepne :
- Súdruh Fidel, nie stomiliónové, iba päťnásťmiliónové.
- Mne nevrav, ja viem, koľko rumu im dodávame.

 
Virtuálny barBacardi Cocktail Bacardi Cocktail
  • 6 cl bieleho rumu
  • 2 cl limetkovej šťavy
  • 1 lyžička grenadiny
  • 1/2 lyžičky cukrového sirupu
 
Hra na dnes