ATLAS.SK: Nedeľa, 23.4.2017
meniny má Vojtech
   

FOTO: Sexy baby v negližé urobia váš deň krajším

1.3.2017 | Úlety

Človek nemusí patriť medzi tých najinteligentnejších, aby vedel, že streda je síce lepšia než utorok, no horšia než štvrtok. Samozrejme za to môže jej vzdialenosť od víkendu. My sme sa vám preto rozhodli stredu spríjemniť.

Existuje množstvo vecí, na ktorých muži radi spočinú zrakom. V ich rebríčku sa ženy v sexy spodnej bielizni síce nenachádzajú na samotnom vrchole, do prvej desiatky by sa však mohli prebojovať. Neveríte? Nuž, mnohí chlapi tvrdia, že žena vo vyzývavých nohavičkách a podprsenke je dokonca vzrušujúcejšia než nahá.

FOTO: Gigi Paris: modelka, ktorej fotky musíte vidieť

Je jedno, či je negližé biele, čierne alebo červené. Na farbe mužom až tak nezáleží, oveľa dôležitejšie sú jeho schopnosti zvýrazniť patričné krivky a zahaliť len to najdôležitejšie. Ženy, ktoré nájdete v našej galérii, si sexy spodnú bielizeň vedia vybrať na jednotku. Presvedčte sa o tom a hneď budete mať krajšiu stredu.

Autor: Liam


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Diskusia k článku
Poznáte hlavné mestá štátov?
Otestovalo sa 50847 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Tá moja žena je ale pekná šlapka! Keď som sa vracal zo služobnej cesty, ešte som aj telegram poslal, a aj tak som ju našiel s milencom, - sťažuje sa priateľ priateľovi. Potom sa zamyslí a dodáva: - A možno ani nie je šlapka, možno len nedošiel ten telegram.

 
Virtuálny barKapitänleutnant Kapitänleutnant
  • 3 cl brandy
  • 3 cl likéru Cointreau
 
Hra na dnes