ATLAS.SK: Utorok, 24.5.2016
meniny má Ela
   

FOTO: Najbolestnejšie momenty všetkých čias

9.5.2012 | Úlety

Kto si neodrel v detstve kolená, akoby neexistoval. Niektoré kapitoly ľudského života však patria k tým, pri ktorých vás strasie aj o dvadsať rokov. S nešťastníkmi z panoptika fotiek, ktoré zachytávajú pekne drsné hry šťasteny, by si to rozhodne nikto nechcel vymeniť. Ale zasa na druhej strane, všetci dobre poznáme staré známe, že škodoradosť je najväčšia radosť. Tak sa zabávame...

Šport škodí!
Na hodinách telesnej výchovy, v krúžku alebo iba tak sa preháňať kdesi po ihrisku. No to by nám tak bolo treba, skúšať činnosti, pri ktorých sa temer každý skôr či neskôr zmrzačí. Podľa štatistík je najviac zranení v športe pri cyklistike, nasleduje basketbal, bejzbal, beh a nebezpečnú päťku uzatvára lyžovanie.  Pri gymnastike je paradoxne  značne málo ťažkých zranení, ale načo dráždiť hada bosou nohou. Pri monitore sa vám rozhodne nič bolestné nestane, hoci Murphyho zákony úradujú aj v uzavretej miestnosti. 

Automobilom zdar
Podľa hrubých štatistík WHO zahynie na cestách viac ako 1,3 milióna ľudí ročne, čo je samozrejme značný úbytok zdravej populácie. Lenže nie všetko na cestách sa končí krížikom pri krajnici. Vodiči a najmä „blondíny“ dobre vedia, koľko bolesti vie spôsobiť aj zaradenie spiatočky na diaľnici, alebo zlé vypočítanie si miesta na poschodovom parkovisku. To nehovoríme o situácii, keď svoje milované vozidlo necháte napospas osudu a po návrate na parkovisko zisťujete, že servis už asi potrebovať nebudete. 

Nevinné tváre
Píli vám partnerka uši o tom, aký je jej domáci miláčik strašne zlatý, aj keď vám dožul značkové tenisky? Nuž, na sklopené uši a psie oči sa údajne nedá hnevať dlhšie ako desať sekúnd. Problémom akurát je, že aj ich zubom odolá máločo oveľa dlhšie. No a potom sa vráťte z romantického rande, keď je havkáč žiarlivec... 

Keep smiling
Nech sa deje čokoľvek, aj na tých najbolestnejších fotkách vždy vidieť kopu rozjasnených a usmiatych tvárí. Teda v prípade, že mal fotograf dosť širokouhlý objektív, aby zabral aj okolité postavy. Pretože hoci sa skôr, či neskôr nájde dobrý anjel pomoci, najprv sú všetky kútiky úst naokolo od škodoradosti zdvihnuté poriadne vysoko. 
Autor: Marcos

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

HISTORICKÝ ŠPECIÁL MAGAZÍN.SK

Zaujíma vás história? Tu sa jej nabažíte do sýtosti.

Zažeň nudu.

Štýlové články, ktoré pobavia aj inšpirujú.

 

Diskusia k článku
 
Poznáte sexuálne úchylky?
Otestovalo sa 23544 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ako sa začína privatizačná rozprávka? Kde bolo, tam nebude...

 
Virtuálny barSchokoflip Schokoflip
  • 4 cl hnedého kakaového likéru
  • 4 cl smotany
  • 2 cl ginu
  • 1 žĺtok
  • 1 lyžička kakaového prášku
  • postrúhaná čokoláda na ozdobenie
 
Hra na dnes