ATLAS.SK: Sobota, 30.7.2016
meniny má Libuša
   

FOTO: Muži, čo čumia na kozy

5.9.2012 | Úlety

Čekovanie ženských pŕs a zadkov patrí k jednej z najväčších mužských záľub. Najokatejšie sa to nadšenie zračí v tvárach starších pánov, keď sa na jar na námestí vyroja húfy maturantiek.

Hmmmm... ranná rozcvička:-)
Znalci sa vedia čumeniu oddávať nenápadne, aby nevzbudili verejné pohoršenie či nedostali facku od frajerky. No aj tak sa niekedy neplánovane dostanú do záberu fotografa. A decentne zvrhlé momentky sú na svete! Tie najvtipnejšie sme pre vás zozbierali v galérii pod článkom. Veríme, že pobavia!

Teraz však vážnejšie... oplatí sa zazerať po krásnych ženách? V tejto otázke nemajú ani vedci celkom jasno. Jedna odnož akademikov tvrdí, že je to zdravé, iná zas, že škodlivé. Prečítajte si PRE a PROTI...

Pre
V nemeckej štúdii, publikovanej v magazíne New England Journal of Medicine, sa uvádza, že desať minút denne s očami, prikovanými k prsiam, predlžuje život muža o päť rokov! V spomínanej štúdii sa ďalej spomína, že desať minút civenia na ženské prsia sa u muža rovná efektu 30 minútového cvičenia v telocvični. Zrýchľuje sa pulz a telo „cvičí.“ Pravidelné oddávanie sa takejto kratochvíli upravuje zvýšený krvný tlak, chráni pred srdcovocievnymi ochoreniami a zlepšuje cirkuláciu krvi.

Proti
Belgickí psychológovia v roku 2008 urobili naraz dva pokusy za účasti 358 mužov. Pri prvom pokuse ukazovali dobrovoľníkom sériu fotografií sporo odetých pipušiek alebo neutrálnych krajiniek. Pri druhom pokuse dostala časť mužov do rúk tričko a časť ženskú podprsenku. V oboch prípadoch ponúkli pánom buď „rýchle prachy“, teda 15 eur na ruku, alebo možnosť neskoršieho vyjednávania vyššej sumy.

Tí, čo sa dívali na vyzlečené krásky a v ruke držali podprsenku, bez váhania uprednostnili peniaze na ruku, kým zvyšok (neomámený ženskou krásou) poľahky vyjednal väčšie prachy. Vedci z toho vyvodili, že muži pod vplyvom erotických podnetov strácajú sebakontrolu a nekonajú rozvážne, ale impulzívne. Nuž, toto by vysvetľovalo, prečo v každej reklame, hoci aj len na vysokorýchlostnú vŕtačku, vidieť dlhonohú ženu. 

Záver?
Zdravé či nie, je to vizuálne stimulujúce. A to nám predsa stačí, nie?

Red

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

HISTORICKÝ ŠPECIÁL MAGAZÍN.SK

Zaujíma vás história? Tu sa jej nabažíte do sýtosti.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Hrajte o svetový bestseller Pozvanie
Súťaž trvá do 31.07.2016
Otestujte svoj mechúr!
Otestovalo sa 31046 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Ja som veľmi rada, že mi manžela vybrali rodičia. Pri pomyslení, že som si takého idiota vybrala sama, by ma porazilo."

 
Virtuálny barBanánový Punč Banánový Punč
  • 2 cl marhuľového brandy
  • 5 cl vodky
  • 1/2 nakrájaného banána
  • 1/2 citróna
  • 20 cl sódy
  • mäta
 
Hra na dnes