ATLAS.SK: Nedeľa, 25.6.2017
meniny má Tadeáš
   

Chodí po luxusných dovolenkách so staršími chlapmi a vraj nie je zlatokopka

6.6.2017 | Úlety

24-ročná Heidy Pandora cestuje po svete s cudzími staršími (a často aj ženatými) mužmi, necháva si od nich všetko platiť, spáva s nimi a napriek tomu tvrdí, že nie je zlatokopka.

Oficiálne je nezamestnaná, ale hovorí o sebe, že je cestovateľka na plný úväzok. Navštívila luxusné dovolenkové destinácie ako Dubaj, Maroko, Havaj, či Thajsko. Za tri roky sa jej podarilo dostať sa do 20 krajín v spoločnosti bohatých mužov, ktorých spoznala vďaka zoznamke, kde sa hľadajú parťáci na cestovanie.

Väčšina ľudí vníma jej aktivity ako kontroverzné, ale Heidy je presvedčená, že ľudia ju kritizujú iba kvôli tomu, že na ňu žiarlia a závidia jej. Ona nevidí nič zlé na tom, že máva sexuálny pomer so ženatými mužmi: „Výhoda toho je, že sa na mňa citovo nenaviažu a nebudú potom odo mňa nič vyžadovať.“

Top 100 miest, kde sa najlepšie sexuje: Na ktorej pozícii sa ocitla Bratislava?

Heidy sa netají tým, že na cestách nič neplatí: „Šetrím si na moju vlastnú budúcnosť, tak nechcem míňať peniaze na cestovanie, lebo je to veľmi drahé.“ Od jej „hostiteľov“ zvykne dostať na rozlúčku po dovolenke aj mastné vreckové, ktoré sa niekedy šplhá až k sume dvetisíc eur.

Zatiaľ Heidy neplánuje svoju cestovateľskú „kariéru“ zavesiť na klinec, lebo to vidí ako zmysel svojho života. Koniec-koncov ani sa jej nečudujeme, veď užívať si luxus za cudzie peniaze je výhodné, ale či je to morálne v poriadku, o tom môžete debatovať v komentároch pod článkom.

Autor: Theo
Foto: Facebook/Heidy Pandora


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Diskusia k článku

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

‎-Ociiiii???Ako som prisiel na svet???
-Mnooo, teba doniesol bocian...
-Ale ociiii...Mama taka krasavica a ty bociany je***??

 
Virtuálny barChi Chi Chi Chi
  • 6 cl vodky
  • 15 cl ananásovej šťavy
  • 4,5 cl kokosového krému
  • plátok ananásu a koktailová čerešňa na ozdobenie
 
Hra na dnes