ATLAS.SK: Sobota, 24.6.2017
meniny má Ján
   

Chlap chce vyzerať ako Britney Spears, do plastík investoval už...

17.2.2017 | Úlety

Bryan Ray má 31 rokov, pochádza z Los Angeles a očividne je posadnutý speváčkou Britney Spears. Už celých 14 rokov investuje peniaze do plastických operácií, aby sa čo najviac podobal na svoj idol.

Bola to vraj láska na prvý pohľad. Výzor, spev i choreografia, ktorú Britney predvádzala vo videoklipoch, Bryanovi ihneď učarovali. V 17-tich, keď sa ho zubár pri nastavovaní strojčeka spýtal, koho úsmev by chcel Bryan mať, bola mladíkova odpoveď jasná. To však bol len začiatok jeho premeny.

FOTO: Najsexy celebrity, ktoré nemajú ani jednu plastiku

Má upravený nos, odstránenú časť vlasov, zväčšené pery a do líc si nechal vstreknúť tuk. Nevynechal ani aplikáciu botoxových injekcií do rôznych častí tela.

Bryan podstúpil už vyše 90 operácií, len aby sa podobal na Britney. Investoval do nich v prepočte 80-tisíc eur, a hoci dnes vyzerá celkom inak, ako v mladosti, na speváčku sa príliš nepodobá. Muž si to však očividne nemyslí a kopíruje speváčkine outfity aj pohyby pri tanci.

Mesačne investuje 500 eur do rôznych krémov na pleť, aby sa mu nerobili vrásky. Otvorene však priznáva, že injekcie s botoxom proti vonkajším prejavom staroby zaberajú oveľa lepšie. Tie si necháva pichať raz za päť mesiacov, odstraňovanie ochlpenia laserom podstupuje šesťkrát ročne.

Čo poviete, podobá sa podľa vás na Britney Spears? Dajte nám vedieť v komentároch.

Autor: Liam
Foto: Instagram/beeray416


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Diskusia k článku
Otestujte svoj mechúr!
Otestovalo sa 31653 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

- Viete aký je rozdiel medzi ženskou a slivovicou?
- Žiadny. Čím staršia, tým väčšia opica.

 
Virtuálny barCampari Flip Campari Flip
  • 4 cl campari
  • 1 cl ginu
  • 4 cl pomarančovej šťavy
  • 1 žĺtok
 
Hra na dnes