ATLAS.SK: Pondelok, 25.7.2016
meniny má Jakub
   

VIDEO: Fail? Plavčík na dôchodku balí dvadsiatky!

23.7.2012 | TechMag

Je späť! Najpopulárnejší plavčík, aký kedy sliedil s červeným plavákom po topiacich v Malibu Beach, sa nechal na staré kolená angažovať v reklame na ľadovú kávu. Niežeby to bol prvý spot, čo nakrútil, ale tento je naozaj výnimočný. Prvý raz David priamo v scenári adresoval veľkosť a dôležitosť svojej osoby, keď namiesto bežne zaužívaného výrazu „fantastické“ nadšene poznamenal: „That´s HOFFtastic!“

The Hoff
David „The Hoff“ Hasselhoff v novom reklamnom spote hrá úlohu plážového borca, čo bezostyšne preberie atraktívnu brunetku rovno z rúk jej frajera. Dotyčná je unesená nielen z jeho hviezdnej aureoly, ale aj neobyčajnej manuálnej zručnosti (s maličkou lopatkou postavil pieskový klavír v životnej veľkosti, šikulák jeden).

Ako každý projekt, na ktorom sa podieľal David Hasselhoff, aj tento vyvolal búrlivú vlnu záujmu a diskusií. Zatiaľ čo skalní fanúšikovia ocenili, že si vie herec v reklame urobiť srandu sám zo seba, cynici škodoradostne upozorňujú na fakt, že produkčný tím zrejme strávil viac času modelovaním Davidovej tváre ako toho klavíra z piesku. Davidovi odporcovia sa smejú, že ako vyhasená „star“ hľadá hocijakú možnosť zarobiť si, no aktuálne údaje, zverejnené na stránke Forbes, tomu nenasvedčujú. Podľa nich má hercov majetok hodnotu slušných 90 miliónov eur.

Naša teória je, že David Hasselhoff je jednoducho posadnutý plnením mediálneho priestoru - akéhokoľvek druhu a kvality.

Nový Norris?
Šoumen Hasselhoff má najlepšie predpoklady prebrať štafetový kolík z rúk Chucka Norrisa, ak raz (božechráň!) príde ten deň, keď sa nám zunujú vtípky o Chuckovi. Už dnes nájdete na webe množstvo stránok, ktoré vymýšľajú „hasselhoffjokes“ (nože si tipnite, koľko z nich spravuje manažment samotného Hasselhoffa).

Náš obľúbený je tento: David Hasselhoff neuznáva bitky. Pri boji využíva vyšší stupeň smrtonosnej nekontaktnej zbrane - potenciálnych protivníkov likviduje „spevom.“

Tip: To najlepšie zo života Davida Hasselhoffa v obrazoch nájdete tu a remix spomínanej reklamy na videu pod článkom.

Aktualizované: Agentúra AP prednedávnom informovala, že v USA nahlásili už 550 krádeží Davida Hasselhoffa! Spred predajní, kde spomínanú reklamu propagujú, miznú kartónové podobizne herca ako teplé rožky. 

Autor: Mike

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

HISTORICKÝ ŠPECIÁL MAGAZÍN.SK

Zaujíma vás história? Tu sa jej nabažíte do sýtosti.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Video k téme
Diskusia k článku
 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ide farár na bicykli a zastaví ho policajt:
- No pán farár a kde máte prilbu?To bude pekných 50 €...
- Ale ja prilbu nepotrebujem, mňa ochraňuje anjel strážny.
- Aha..?! Takže ste na bicykli dvaja, tak to máme 100 €..!

 
Virtuálny barTom Colins Tom Colins
  • 4 cl ginu
  • 1 lyžička cukrového sirupu
  • citrónová šťava
  • sóda
  • koktailová čerešňa
  • kôra z citróna
 
Hra na dnes