ATLAS.SK: Streda, 28.6.2017
meniny má Beáta
   

Videoportál VJU.sk ulovil ďalšiu veľkú rybu. Mieria naň Svedkovia Liehovovi

5.5.2017 | Štýl

Po Ťažkom týždni Jána Gorduliča sa videoportálu VJU.sk, ktorý patrí do portfólia vydavateľstva News and Media Holding, a.s., podarilo získať opäť skvelú akvizíciu. Je ňou ďalší stand up komik Gabriel Žifčák, ktorý so svojím projektom Svedkovia Liehovovi zabáva Slovákov už dlhšie a na sociálnych sieťach má viac ako 85-tisíc fanúšikov.

Svedkovia Liehovovi sú samozvanou internetovou „cirkvou". Ako tvrdí Žifčák, cirkev a alkohol sú nevyčerpateľnými studňami inšpirácií na nové a nové videá, a preto sa o nedostatok nápadov nebojí. Aj preto vhodne doplní obsah VJU.sk, ktorý je určený predovšetkým pre mladých ľudí, ktorí sa radi bavia.

"Sme radi, že nás z VJU.sk oslovili so spoluprácou. Portál má veľký potenciál združiť zaujímavé, slovenské projekty na jednom mieste a vytvárať kvalitný obsah. Pre našich veriacich sa nič veľké nemení. Stále im budeme prinášať pravidelne kázne každú nedeľu podvečer. Akurát si ich budú môcť pozrieť na novej stránke VJU.sk," povedal Gabriel Žifčák, alias Archnalej Gabrilej.

Svedkovia Liehovovi sa na VJU.sk budú vysielať pravidelne každú nedeľu. Žifčák priniesol Slovákom niečo, čo je vtipné, takmer vždy aktuálne a trefné. Prechod na portál VJU.sk hodnotí veľmi pozitívne aj z hľadiska produkčného zázemia.

V podstate ideme niekam, kde máme veľa kamarátov. Či už je to Lýdia, Elégia alebo aj Jano (účinkujúci s vlastnými vidoseriálmi, pozn red.). Som rád, že tu vznikol portál, ktorý vie podporiť takéto projekty. Pre mňa to znamená, že budem môcť konečne ohodnotiť tím ľudí, ktorý odvádza skvelú prácu na Svedkoch Liehovových od ich vzniku úplne zadarmo. Verím, že od tohto momentu budú naše videá ešte kvalitnejšie po obsahovej aj vizuálnej stránke," dodal komik. Prvá časť Svedkov Liehovových pod značkou VJU.sk bude odvysielaná už túto nedeľu 7. 5. 2017 podvečer.

Autor: Red

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Diskusia k článku

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

- Sestrička, akú teplotu má pacient.
- Normálnu, pán doktor. Izbovú. 18 stupňov.

 
Virtuálny barVajcový likér s kondenzovaným mliekom Vajcový likér s kondenzovaným mliekom
  • 2,5 dl sladkého kondenzovaného mlieka
  • 3 žĺtky
  • 3dl rumu alebo koňaku
  • 1 balíček vanilínového cukru
 
Hra na dnes