ATLAS.SK: Nedeľa, 23.4.2017
meniny má Vojtech
   

Sexy herečky rokov 90-tych: za hriech by stáli aj dnes

8.1.2017 | Štýl

Roky 90-te patrili s ohľadom na sexy ženy na televíznych obrazovkách medzi tie najlepšie. Možno si aj vy spomeniete na seriály, ktoré ste nesledovali pre ich zápletku, ale najmä kvôli herečkám.

Stačí si ako príklad zobrať Pobrežnú hliadku. S odstupom času môžeme povedať, že si nepamätáme dej ani jednej epizódy legendárneho seriálu, ktorý patril medzi najsledovanejšie na svete. Presne však vieme, že sme čakali na jediný moment: keď plavčíčky začnú bežať. Štáb zrejme dobre vedel, že práve tieto scény priťahujú najviac divákov, a tak nechával prírodou (alebo chirurgom) štedro obdarené slečny utekať čo najčastejšie.

Veci, ktoré ste netušili: tieto celebrity začínali v porne

V našej galérii však nájdete len jednu herečku z Pobrežnej hliadky. Okrem Pamely tu však možno objavíte aj baby, na ktoré ste už zabudli. Ďakovať za to, že sme vám osviežili pamäť, vôbec nemusíte.

Autor: Liam
Foto: Chive


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Diskusia k článku
Vyznáte sa v gangsterkách?
Otestovalo sa 9831 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Tá moja žena je ale pekná šlapka! Keď som sa vracal zo služobnej cesty, ešte som aj telegram poslal, a aj tak som ju našiel s milencom, - sťažuje sa priateľ priateľovi. Potom sa zamyslí a dodáva: - A možno ani nie je šlapka, možno len nedošiel ten telegram.

 
Virtuálny barKapitänleutnant Kapitänleutnant
  • 3 cl brandy
  • 3 cl likéru Cointreau
 
Hra na dnes