ATLAS.SK: Nedeľa, 23.4.2017
meniny má Vojtech
   

Páry so zvrátenými chúťkami: Čo za zverstvá spáchali?

5.4.2017 | Štýl

Každý má v sebe nejaké netradičné sny, ale väčšinou sú neškodné. Niektorí ľudia ale majú túžby, ktoré sú za hranicou ľudskosti a čo je ešte horšie, aj ich realizujú. Pozrite si, ako to dopadne, keď sa stretnú dvaja, ktorí chcú to isté.

Suzan Carson a James Carson

Krátko potom čo sa títo dvaja drogovo závislí ľudia presťahovali na marihuanovú farmu v San Franciscu, dostali vražedné chute. Mali potrebu zabiť každého, z koho vyžarovala zlá energia. Ich prvou obeťou bol ich spolubývajúci, ktorého umlátili panvicou a dobodali ho desiatimi ranami. Okrem neho zabili ešte minimálne dvoch ľudí. Obaja dostali doživotie za mrežami.

Charles Starkweather a Caril Ann Fugate

V 50. rokoch minulého storočia sa dvaja mladí vrahovia prehnali stredozápadom USA a zabíjali takmer každého, kto im vošiel do cesty. Všetko sa začalo, keď rodičia neschválili 14-ročnej Caril 19-ročného priateľa Charlesa. Ten sa im pomstil tak, že ich oboch zabil a aj ich malú dvojročnú dcéru. Potom zaľúbenci spolu ušli a zabili 11 ľudí a dvoch psov, no do ôsmych dní ich chytila polícia. Charles bol popravený a Caril dostala doživotné väzenie, ale v roku 1976 ju podmienečne prepustili. Teraz si spokojne nažíva v Michigane.

Raymond Fernandez a Martha Beck

Počas pobytu vo väzení sa Raymond začal zaujímať o okultizmus a veril, že tieto sily môže použiť na zvádzanie žien, ktoré potom okradne a zmizne. Keď ho pustili, začal svoje plány realizovať. Potom ale stretol Marthu, ktorá s ním chcela zostať a preto aj opustila svoje dve deti. Súhlasila s tým, aby Raymond pokračoval v podvodoch, ale žiarlivosť ju dohnala až k napadnutiu a vražde niektorých žien. Nakoniec sa obaja zhodli, že jednoduchšie bude, ak všetky ženy zabijú. Na rováši mali asi 20 ľudí a obaja boli odsúdení za smrť v elektrickom kresle.

Gwendolyn Graham a Catherine May Wood
 
Tieto dve ženy sa spoznali počas práce v domove dôchodcov v Michigane. Keď ich sexuálny život začal byť nudný, dodávali si vzrušenie vraždením žien v domove a rozdávali si to pri mŕtvych telách. Chválili sa s tým aj kolegom, ale tí im neverili. Ich vzťah stroskotal, keď Catherine odmietla zabiť ženu len tak pre zábavu. Vzápätí Catherine udala Gwendolyn na polícii - Gwendolyn dostala doživotie a Catherine 20 rokov za napomáhanie.

Paul Bernardo a Karla Homolka

Ako zvrátený svadobný dar venovala Karla manželovi svoju 15-ročnú sestru. Omámili ju drogami, znásilnili a tento ohavný čin si ešte aj natočili. Dievča, ktoré stratilo vedomie sa udusilo vlastnými zvratkami. Ale jej smrť nebola považovaná za vraždu a tak pár pokračoval v znásilňovaní a vraždení dievčat. Karla ale mala dosť, keď ju Paul zbil a tak ho udala. Karla dostala znížený trest 12 rokov za spoluprácu s vyšetrovateľmi a Paul si odsedí za mrežami doživotne.

Autor: Mat

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Diskusia k článku

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Tá moja žena je ale pekná šlapka! Keď som sa vracal zo služobnej cesty, ešte som aj telegram poslal, a aj tak som ju našiel s milencom, - sťažuje sa priateľ priateľovi. Potom sa zamyslí a dodáva: - A možno ani nie je šlapka, možno len nedošiel ten telegram.

 
Virtuálny barKapitänleutnant Kapitänleutnant
  • 3 cl brandy
  • 3 cl likéru Cointreau
 
Hra na dnes