ATLAS.SK: Nedeľa, 23.4.2017
meniny má Vojtech
   

Najväčší sebci: Z ich sebalásky vám bude zle

8.4.2017 | Štýl

Takýchto egoistov ste ešte nevideli. Predstavujeme vám sedem ľudí, ktorí sa majú neskutočne radi. Niekto je posadnutý selfie fotkami, iný masturbáciou a ďalší chcú, aby sa ostatní kochali pohľadom na nich.

1. Uzavrela manželstvo sama so sebou
Yasmin Elebyová sa zaprisahala, že ak nenájde perfektného partnera do štyridsiatky, vydá sa sama za seba. Manžela si nenašla a tak 3. januára 2015 pripravila veľkú svadbu pre celú rodinu a priateľov. Nechýbala veľká torta, ani desať družičiek, avšak pred oltárom stála sama. Nešlo o formálny obrad, ale o symbolickú pripomienku, že najskôr treba milovať seba a až potom niekoho iného.

2. Masturboval takmer 10 hodín
Japonec Masanobu Sato sa zapísal do análov sebalásky. Urobil rekord v masturbácii, onanoval až 9 hodín a 58 minút. Tak dlho nevydržal náhodou, ale poctivým dennodenným tréningom. Ak si myslíte, že je samotár, mýlite sa. Masanobu má partnerku, ale tá nemá taký záujem o sex, ako on. Frajerka berie jeho masturbovanie ako hobby, zatiaľ čo on si „honí" pred telkou, ona o kúsok ďalej šije oblečenie a meria mu čas.

3. Urobil si viac než sto selfie za tri minúty
Americký herec Dwayne Johnson prekonal za prítomnosti úradníka Guinessovej knihy rekordov svetový rekord v počte odfotených selfie za tri minúty. Dwayne, prezývaný aj The Rock, ich stihol spraviť 105. Po rekordnom výkone priznal, že dal svojej ruke poriadne zabrať. (Ale určite nie tak, ako vyššie spomínaný Japonec.)

4. Dal si postaviť 21 metrovú zlatú sochu
Turkménsky diktátor Gurbanguly Berdymukhamedov preukázal veľkú láskavosť svojmu ľudu. Dal vytvoriť obrovskú sochu z bronzu, ozdobenú 24-karátovým zlatom s jeho podobizňou, ako sedí na koni. A ako by to nestačilo, húfy ľudí sa museli prísť pozerať na veľkolepé odhalenie monumentu.

5. Streamoval sa, ako sa pozerá na svoje filmy
Herec Shia LeBouf je natoľko samoľúby, že prenajal kino, kde púšťal svoje filmy tri dni po sebe a naživo streamoval svoju tvár ako sa na tvoje filmy pozerá. Je to viac než čudné.

6. Pózovala na selfie na ulici neskutočne dlho
Narcis chce vždy vyzerať na fotke dokonalo, žena v plavkách na ulici neváhala pózovať prednej kamere svojho telefónu viac než celú minútu. Za ten čas vyskúšala rôzne uhly a hľadala ten najlepší. Popritom ju, iná žena, ktorá bola neďaleko, stihla pri tomto pózovaní pofotiť aj natočiť.

7. Vytasil 8,5 metrovú selfie tyčku
Megadlhú tyčku na fotenie si priniesol na premiéru filmu Zoolander 2 v Londýne hlavný hrdina Ben Stiller. 8,5 metrová dĺžka tyčky mu zabezpečila zápis v Guinessovej knihe rekordov a aj v zozname najsamoľúbejších ľudí.

Autor: Theo
Zdroj: oddee.com


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Diskusia k článku
Čo si pamätáte z matematiky?
Otestovalo sa 52226 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Tá moja žena je ale pekná šlapka! Keď som sa vracal zo služobnej cesty, ešte som aj telegram poslal, a aj tak som ju našiel s milencom, - sťažuje sa priateľ priateľovi. Potom sa zamyslí a dodáva: - A možno ani nie je šlapka, možno len nedošiel ten telegram.

 
Virtuálny barKapitänleutnant Kapitänleutnant
  • 3 cl brandy
  • 3 cl likéru Cointreau
 
Hra na dnes