ATLAS.SK: Streda, 28.6.2017
meniny má Beáta
   

Jednoduchý spôsob udržiavania strniska

26.4.2017 | Štýl

Zabudnite na žiletky, ktoré vám podráždia pokožku, alebo strihanie brady nožničkami, ktorého výsledok je naozaj otázny.

Zdroj: Philips
Ak si chcete udržiavať bradu „tak akurát“, nepotrebujete holiaci strojček, ale zastrihávač. Konkrétne sa pozrieme na Philips BT 7205/15 zo série 7000, a vytiahneme eso hneď na začiatok. Ktorý muž rád upratuje, prípadne počúva svoju polovičku, že po ňom zostalo fúzaté celé umývadlo? S týmto modelom na to môžete zabudnúť. Vďaka integrovanému systému, ktorý odstrihnuté fúzy zachytí, si bradu upravíte bez akéhokoľvek neporiadku.
 
Efektívne a precízne
Nože zastrihávača Philips BT 7205/15 majú dvojité ostrie, sú z nehrdzavejúcej ocele a pri holení sa o seba navzájom jemne brúsia. K dispozícii je aj nástavec, vďaka ktorému upravíte ťažko dostupné miesta. Inovatívny systém Lift & Trim pomáha chĺpky nadvihnúť a viesť k čepeli, aby nebolo potrebných príliš veľa ťahov. Vďaka 20 uzamykateľným dĺžkam holenia v rozmedzí od 0,5 do 10 mm určite každý muž nájde tú, ktorá zodpovedá jeho ideálnej dĺžke strniska. Zároveň však tento zastrihávač môžete použiť na fúzy a kotlety.

 
Rýchle nabíjanie
Philips BT 7205/15 disponuje batériou, ktorá vydá po hodine nabíjania 75 minút plnej prevádzky. Ak ste ju však zabudli dať nabiť, nemusíte zúfať, pretože rovnako funguje aj po napojení do siete. V rámci príslušenstva dostanete aj hrebeňový nástavec a čistiacu kefku. Zásobník na fúzy stačí po holení vypláchnuť vodou.  

 
Odteraz sa vám nestane, že budete musieť čistiť kúpeľňu dlhšie, než trvá holenie samotné. Ani to, že sa po radikálnom útoku žiletky nespoznáte v zrkadle, lebo omladnete na pätnásť.

Viac na www.philips.sk.

Platená reklama

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Diskusia k článku

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

- Sestrička, akú teplotu má pacient.
- Normálnu, pán doktor. Izbovú. 18 stupňov.

 
Virtuálny barVajcový likér s kondenzovaným mliekom Vajcový likér s kondenzovaným mliekom
  • 2,5 dl sladkého kondenzovaného mlieka
  • 3 žĺtky
  • 3dl rumu alebo koňaku
  • 1 balíček vanilínového cukru
 
Hra na dnes