ATLAS.SK: Utorok, 28.3.2017
meniny má Soňa
   

Jednoduché triky, ktoré ozvláštnia váš oblek

2.2.2017 | Štýl

Keď sa povie oblek, mnohým mladým mužom v hlave vyskočí názor, že to je nuda. Pokiaľ máte atletickú postavu, môžete si dovoliť experimentovať s klasickým oblekovým výzorom. Pozrite sa, akými variáciami môžete dopriať vášmu obleku jedinečný vzhľad.

Rolák
Rolák v kombinácii s klasickým oblekom môže na prvý pohľad vyzerať ako oldschool. No po zaostrení si uvedomíte, a zaručene aj vaše okolie, že ide o netradičnú a úžasne štýlovú kombináciu, ktorá mladému chlapovi so slušnou postavou perfektne pristane. Ak k obleku a roláku pridáte aj trendový účes a jemné strnisko, vzbudíte dobrý dojem nielen v práci, ale aj medzi ženami.

Polotričko
Tričko s golierom a pár gombíkmi pod krkom je netradičnou voľbou do obleku, ale dodá vám jedinečný šmrc. Nie je to príliš okatá náhrada košele a túto alternatívu budú všetci brať úplne v pohode. Najlepšou voľbou farby polotrička do obleku sú tmavé alebo veľmi svetlé odtiene sivej, modrej a zelenej farby.

Tričko
Určite nikto nebude čakať, že si do obleku oblečiete tričko. Práve preto by ste to mali urobiť a šokovať vaše okolie. Len si dajte pozor, aby tričko nebolo extravagantné, na zaujatie vám bude stačiť úplne obyčajné basic tričko. Všetky ženy budú na vás nechávať oči a chlapi v košeliach budú iba ticho závidieť, lebo budete kráľom ležérnej elegancie s nádychom rebélie.

Autor: Tatiana
Foto: GQ


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Diskusia k článku
Vyznáte sa vo svete rozprávok?
Otestovalo sa 45828 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Na súde sa pýta sudca manžela:
A kedy začali medzi vami prvé nezhody?"
"Keď som trval na tom, že aj ja chcem byť na svadobnej fotografii."

 
Virtuálny barKáva Mazagran Káva Mazagran
  • 4 kocky ľadu
  • 1 šálka silnej čiernej kávy
  • 1 ČL cukrového sirupu
  • 2 cl brandy
  • 1 cl maraskina alebo curacaa
  • 1 strik angostury
  • trochu mletého klinčeka
 
Hra na dnes