ATLAS.SK: Streda, 26.4.2017
meniny má Jaroslava
   

Jednoduché triky, ako byť štýlovejší muž

20.3.2017 | Štýl

Jar je ideálne obdobie, aby ste ukázali svetu, že máte štýl. Poradíme vám, ako sa z vás stane muž, za ktorým sa ženy (a možno aj ďalší muži) budú otáčať. Stačí, ak vyskúšate niektoré z nasledujúcich tipov.

Zainvestujte do koženej bundy

Nestarnúca klasika v podobe koženej bundy by nemala chýbať ani vo vašej garderóbe. Netreba experimentovať so strihom, vyberte si jednoduchú bundu, ktorá vám bude dobre sedieť. Ale nezabudnite sa o ňu dobre starať a ošetrovať ju, aby vám pomáhala mať štýl aj niekoľko rokov.

Noste kvalitné materiály
Na trendoch zďaleka nezáleží tak veľmi, ako na kvalitnom materiáli a spracovaní vášho odevu. Nezabúdajte ani na to, aby vám pristal strih daného kusu oblečenia.

Zlaďte si topánky a opasok
Vaše topánky a opasok by mali mať rovnaký farebný odtieň a bodka. Akonáhle k sebe nepasujú, klesá vám počet štýlových bodov.

Jednoduché triky, ktoré ozvláštnia váš oblek

Nepodceňujte ponožky
Ak si myslíte, že na ponožky sa vám nebude nikto pozerať, ste na omyle. Vaše ponožky upútajú pozornosť vždy, keď sa postavíte. Nemali by byť rovnakej farby ako topánky, tak ich skúste zladiť s košeľou, so sakom alebo svetrom, jednoducho niečím, čo máte oblečené na vrchnej časti tela.

Začnite nosiť náramkové hodinky
Aj keď si čas sledujete na mobile, mali by ste nosiť aj hodinky na ruke. V dnešnej dobe už nie je ich úlohou ukazovať čas, ale byť štýlovým doplnkom vášho zovňajšku. Nemusia byť ani drahé, ani značkové, ani z najnovšej kolekcie. Najlepšie urobíte, ak stavíte na klasický vzhľad s čistými líniami a bude z vás štramák.

Autor: Tatiana
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Diskusia k článku

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Dedko príde na verejné WC, rozopne si zips na nohaviciach, dá ruky za chrbát, a začne močiť. Moč mu strieka na všetky strany, a chlapík vedľa neho odskočí, a hovorí mu:"To si ho neviete chytiť normálne do ruky ?" dedko na to: "Kto ma raz zradil, tomu ruku nepodám."

 
Virtuálny barLetec Letec
  • 5 cl rum
  • 1,5 cl citrónová šťava
  • grenadína
  • šampanské
 
Hra na dnes