ATLAS.SK: Nedeľa, 25.6.2017
meniny má Tadeáš
   

Internetové zoznamky pre čudákov

3.6.2017 | Štýl

Na lásku má nárok každý bez ohľadu na to aký je a aké má úchylky. Preto vznikli na internete zoznamky, ktoré sa od tých bežných výrazne líšia, lebo záujemcovia o nájdenie spriaznenej duše majú určite niečo spoločné. Kto si príde na netradičných zoznamkách na svoje?

Milovníci nôh

Pre túto menšinu vznikla vo Veľkej Británii zoznamka Foot Fetish, ktorá sľubuje, že „uspokojí vaše túžby cucať, lízať a voňať sexy nohy.“

Vyznávači slaniny
Nie je nič horšie, ak si mäsožravec začne s vegánom. Preto existuje zoznamka Sizzl, kde sa môžu nájsť ľudia, ktorí si radi pochutnajú na slaninke.

Klauni
Je otázne, či by sa na zoznamke Clown Dating zaregistroval niekto s panickým strachom z klaunov. Ale uletení pestrofarební mužíčkovia a ženušky si tam možno niekoho, z koho si môžu robiť žartíky.

Úchylnosti, ktoré sú (takmer) normálne. Číslo 5 patrí úspešným

Škaredí ľudia
Málokto si vie priznať, že neoplýva všetkou krásou sveta. Ale tí, ktorí to dokážu sa registrujú na zoznamke Ugly Schmucks a dúfajú, že nájdu niekoho s krásnym vnútrom.

Konšpirátori
Čuduj sa svet, aj tvorcovia a vyznávači konšpiračných teórii túžia po spriaznenej duši. A aby už nemuseli randiť s neosvietenými osobami, založili si vlastnú zoznamku Awake Dating pre ich „elitu“.

Upíri
Upríri a fanúšikovia upírov sa môžu zoznámiť vďaka stránke Vampire Passions.

Vysokí ľudia
Keď je medzi partnermi viac, než 50-centimetrový rozdiel, môže to byť reálny problém. Mimoriadne vysokí ľudia si tak vďaka zoznamke Tall Friends môžu nájsť seberovného partnera či partnerku.

Čo je v sexe normálne a čo je už úchylka? Výsledky vás prekvapia

Ľudia s potravinovými alergiami
Hľadať si životnú lásku podľa toho, akú má potravinovú alergiu alebo intoleranciu je čudný, ale logický spôsob. Keď sa spoja dvaja celiatici, nemusia riešiť dvojité stravovanie.

Krásni ľudia
Na rozdiel od už spomínanej zoznamky pre škaredých ľudí, na stránke Beautiful People sa nemôže zaregistrovať hocikto. Musíte počkať 48 hodín, či vás do zoznamky pre krásnych ľudí zaradia.

Plienkonosiči
Asi najbizarnejšia zoznamka je Diaper Mates pre ľudí, ktorí nosia plienky. Hľadajú si ľudí, ktorí ich budú prebaľovať a naopak. A áno, je to pre dospelých ľudí.

Autor: Theo
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Diskusia k článku
Aké pevné sú vaše nervy?
Otestovalo sa 25092 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

‎-Ociiiii???Ako som prisiel na svet???
-Mnooo, teba doniesol bocian...
-Ale ociiii...Mama taka krasavica a ty bociany je***??

 
Virtuálny barChi Chi Chi Chi
  • 6 cl vodky
  • 15 cl ananásovej šťavy
  • 4,5 cl kokosového krému
  • plátok ananásu a koktailová čerešňa na ozdobenie
 
Hra na dnes