ATLAS.SK: Nedeľa, 23.4.2017
meniny má Vojtech
   

FOTO: Tejto slečne nevydržíte hľadieť do očí, pohľad vám skĺzne nižšie

13.3.2017 | Štýl

Angie Varona je presne tou slečnou, ktorá by mohla byť hlavným objektom záujmu v súťaži „Kto sa mi vydrží dlhšie pozerať do očí". Pohľad hoc aj toho najsústredenejšieho chlapa totiž veľmi rýchlo klesne z tváre o kus nižšie.

Angie sa stala nechcene známou už v štrnástich, keď sa na internet dostali rôzne jej fotky. Už vtedy bola obdarená a s pribúdajúcimi rokmi sa zväčšoval aj obvod jej hrudníka. Dnes má 23 a zdá sa, že väčšie podprsenky už si kupovať nebude.

FOTO: Ryšavá sexica z Brazílie: Falvia očarí nielen vlasmi

Vo voľnom čase táto zaoblená sexica rada cvičí a trénuje streľbu z pištole. Veľa ho však nemá, nakoľko momentálne študuje na vysokej škole politológiu. Jej spolužiakov úprimne ľutujeme. Veď ako sa má muž sústrediť na prednášku, keď sa niekde v aule vyskytuje takáto fešanda? Jej fotky nájdete v našej galérii.

Autor: Liam
Foto: Instagram/angievarona


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Diskusia k článku

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Tá moja žena je ale pekná šlapka! Keď som sa vracal zo služobnej cesty, ešte som aj telegram poslal, a aj tak som ju našiel s milencom, - sťažuje sa priateľ priateľovi. Potom sa zamyslí a dodáva: - A možno ani nie je šlapka, možno len nedošiel ten telegram.

 
Virtuálny barKapitänleutnant Kapitänleutnant
  • 3 cl brandy
  • 3 cl likéru Cointreau
 
Hra na dnes