ATLAS.SK: Nedeľa, 23.4.2017
meniny má Vojtech
   

FOTO: Caroline Vreeland má proporcie ako sa patrí

12.4.2017 | Štýl

Stavíme sa, že prsia Caroline Vreeland budú to, na čo budete dnes pri zaspávaní myslieť. Na hrudi má hotový poklad, ktorý rada vystavuje na obdiv a určite sa vám to zapáči.

Aj keď jej babička bola módnou ikonou, Caroline prezentuje radšej svoju vlastnú kožu, než módu. Caroline môžeme opodstatnene nazvať sexbombou, lebo sexepíl sála z každej jednej jej fotky. Kto vie, na čo táto prsatica stále myslí, keď neustále zverejňuje dráždivé fotky?

FOTO: Megan Fox dráždi ako nikdy predtým

Okrem toho, že Caroline úžasne vyzerá, venuje sa aj hudbe, konkrétne spevu. Nevieme ako vy, ale my by sme sa na koncert tejto muzikantky určite išli pozrieť už len kvôli tomu, aby sme videli, ako bude jej poprsie poskakovať do rytmu.

Predtým, než otvoríte galériu, poriadne sa okolo seba poobzerajte, či za vami nečíha frajerka alebo rozzúrený šéf, pretože vás čaká explózia gigantických vnád Caroline Vreeland.

Autor: Theo
Foto: instagram.com/carolinevreeland


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Diskusia k článku
Aké pevné sú vaše nervy?
Otestovalo sa 24974 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Tá moja žena je ale pekná šlapka! Keď som sa vracal zo služobnej cesty, ešte som aj telegram poslal, a aj tak som ju našiel s milencom, - sťažuje sa priateľ priateľovi. Potom sa zamyslí a dodáva: - A možno ani nie je šlapka, možno len nedošiel ten telegram.

 
Virtuálny barKapitänleutnant Kapitänleutnant
  • 3 cl brandy
  • 3 cl likéru Cointreau
 
Hra na dnes