ATLAS.SK: Nedeľa, 23.4.2017
meniny má Vojtech
   

Cítite sa osamelý? Táto firma z vás spraví donchuana

2.4.2017 | Štýl

Je v princípe jedno, či chcete vytočiť vašu bývajú frajerku žiarlivosťou do nepríčetnosti, alebo sa len pochváliť pred spolužiakmi, či kolegami, že ste v skutočnosti zábavnejší, ako vás vidia. Spoločnosť Family Romance sa chytila biznis príležitosti a vyrába virtuálnych donchuanov a hrdinov.

Podnikanie na sociálnych sieťach

Mnoho firiem sa pokúša spraviť si na nich biznis, no len máloktorá vychytala tak obrovskú dieru na trhu, akou je reálna podpora virtuálneho života. V praxi to znamená, že aj ten najutiahnutejší, najbojazlivejší a najskromnejší chalan dokáže na svoje siete umiestňovať fotky, akoby bol v súkromí hotový Dan Bilzerian.

Firma poskytuje neobmedzené množstvo kamarátov, ktorých si môžete voliť podľa veku, pohlavia, obmieňať ich a fotiť sa s nimi. Aj nejaké tie „liky" na fotky vedia prisľúbiť.

Akí chlapi sú medzi ženami najviac v kurze? Prezradíme vám to

Takéto fotenie stojí na dve hodiny v prepočte približne 70 dolárov a môžete si nafotiť do zásoby prakticky materiál na niekoľko mesiacov. Ďalšie náklady ako drinky, hotely a cestovanie si už musíte k sume prirátať. Pozývať vás nebudú!

Virtuálny život
Stáva sa reálnejším ako ten skutočný, pretože ľudia na ulici si prestali všímať okoloidúcich a majú neustále hlavy sklonené k displejom. Vďaka tomu môžete ľahko živiť neskutočne zábavný obraz o sebe samom, hoci realita sa bude končiť za dverami kancelárie.

Digitálny detox: ako zistiť, kedy ho potrebujete?

Nejde o žiadnu zoznamku ani párty na objednávku, cieľom je skutočne spraviť tie najlepšie fotky a kompetentní vám aj radi poradia, ako dosiahnuť najlepší efekt. Podobne, ako keď sa fotí na maturitné tablo.

Keď ide do tuhého
Spoločnosť Family Romance však myslela aj na situácie, kedy si nevystačíme len s Facebookom. Preto ak nutne potrebujete preniesť virtuálny charakter do skutočného sveta, vie vám poskytnúť aj herca, ktorý spoľahlivo zastúpi manželku, dcéru, kamaráta, kohokoľvek a stojí to na deň len niečo cez 170 dolárov. Firma si pochvaľuje a hovorí, že ide o omnoho lepší biznis ako predaj reklamy. Ľudia totiž postúpili do nového sociálneho levelu. Budujú si svoj vysnívaný život cez mobil. A niektorí na tom postavili svoj biznis plán.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Diskusia k článku

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Tá moja žena je ale pekná šlapka! Keď som sa vracal zo služobnej cesty, ešte som aj telegram poslal, a aj tak som ju našiel s milencom, - sťažuje sa priateľ priateľovi. Potom sa zamyslí a dodáva: - A možno ani nie je šlapka, možno len nedošiel ten telegram.

 
Virtuálny barKapitänleutnant Kapitänleutnant
  • 3 cl brandy
  • 3 cl likéru Cointreau
 
Hra na dnes