ATLAS.SK: Piatok, 28.8.2015
meniny má Augustín
   

Ako spoznať, že nechytáte „prírodu“

4.9.2012 | Štýl

Priznajme si to – ženské prsia nás jednoducho vždy fascinovali a fascinovať zrejme i budú. No nie sú prsia ako prsia. Kým kedysi muži nemuseli riešiť pravosť  tejto ženskej časti tela, keďže o plastických operáciách mohli ženy len snívať, dnes je to už inak. Veľa chlapov preto zaujíma, ako spoznať, či sú ženské prsia pravé alebo silikónové? S našimi tipmi dokážete zvládnuť aj túto oblasť života.

Prvé náznaky „umelosti“
Prvé náznaky toho, že prsia danej dámy sú zrejme nepravé, býva nepomer voči ostatným proporciám tela. To znamená, že ak má štíhlučká laňka prsia ako melóny, pravdepodobne za tým bude viac než štedrá príroda.

Umelé prsia možno spoznať aj podľa toho, ako sa hýbu pri pohybe. Pravé prsia poskakujú, kým tie umelé skôr držia na mieste a veľmi sa nehýbu. Či žena zdvihne ruky alebo sa zohne, pravé prsia menia svoj tvar, prispôsobujú sa pohybu, kopírujú telo. Umelé toto nerobia.  Keď si zasa žena ľahne, prirodzeným javom je, že sa prsia akoby „rozlejú“, pretože ich výplňou je tukové tkanivo, no silikóny trčia ako dva horské štíty.

Takisto, keď si žena s umelými prsiami vyzlečie podprsenku, prsia takmer neklesnú, ale stále držia tam, kde majú.

Dotyk
Umelé prsia spoľahlivo odhalíte aj dotykom. Ak ste už niekedy držali v rukách pravé ženské prsia, potom viete, že sú mäkké a poddajné. Silikóny také nie sú. Sú totiž o dosť tvrdšie a pevnejšie.

Stopy po zákroku
Keďže silikónové implantáty je potrebné nejako vložiť do tela, po operácii žene zostanú menšie či väčšie jazvičky. Zvyčajne ich nájdete  v mieste pod pazuchami, ale môžu byť aj na hranici dvorca, kde ich je ťažšie rozpoznať.

Dnešné neodhalíte?
Niektorí lekári hovoria, že v dnešnej dobe je už plastická chirurgia a zväčšovanie prsníkov na takej úrovni, že muži môžu len ťažko odhaliť, či má žena prsia „prerobené“.
Iste veľa závisí od kvality odvedenej práce plastického chirurga, ako aj od toho, či si žena dá urobiť prsia primeranej veľkosti, alebo príliš veľké voči zvyšku tela.
V každom prípade jediným 100%-ným spôsobom, ako zistiť, či má vaša drahá prsia umelé alebo pravé, je spýtať sa jej na to. Či vám však povie pravdu, to už je ďalšia otázka...

Autor: Mário

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

Zapojte sa do súťaže o naj letný moto príbeh a vyhrajte... Zapojte sa do prieskumu o tom, ako Slováci trávia voľný čas..

 

 
Vyznáte sa vo svete rozprávok?
Otestovalo sa 44632 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Dedko s babkou stoja v neby na nádhernej pláži.Všade okolo nich sú šťastní ľudia,nikto nemá žiadné starosti-skrátka sú v raji.Vtom dedko vylepí babke.Prečo si to urobil?"pýta sa babka .Keby nie tá tvoja sprostá zdravá výživa ,mohli sme tu byť už dávno!

 
Virtuálny barAlabama Slammer Alabama Slammer
  • 1,5 cl ginu Sloe
  • 3 cl Amaretta
  • 3 cl Southern Comfort
  • 1 strek citrónovej šťavy
 
Hra na dnes