ATLAS.SK: Streda, 26.4.2017
meniny má Jaroslava
   

VÝBER TÝŽDŇA: Sexy milovníčka videohier, chudoba vs. bohatstvo a baby v spodnej bielizni

18.12.2016 | Spektrum

V dnešnom výbere týždňa sa dozviete ako vyzerali všetky prehliadky sexy modeliek z Victoria´s Secret za posledných 21 rokov, prečo by ste na sociálnych sieťach nemali zdieľať svoje fotky a čo sa stane, keď stretnutia detí s Ježiškom nevyjdú podľa predstáv rodičov.

Deň, kedy sa na jednom móle stretnú najpríťažlivejšie ženy sveta. To je každoročná módna prehliadka spodnej bielizne značky Victoria's Secret. Od roku 1995 sa na ich móle predviedli všetky najvychytenejšie modelky sveta.

Ruský fotograf Egor Cvetkov sa rozhodol, že ľuďom ukáže, ako ľahko sa o nich môže ktokoľvek dozvedieť súkromné informácie prostredníctvom sociálnych sietí. Jeho projekt s názvom „Your Face is Big Data" môže byť pre niektorých ľudí pomerne desivý.

Volá sa Lisa, má 23 rokov, pochádza z kanadského Calgary a má rada videohry. Na tom by nebolo nič zvláštne, avšak to, ako hrá Counter Strike, sledujú desiatky tisíc ľudí. Predpokladáme, že prevažne chlapov, a pri pohľade na Lisine fotky pochopíte, prečo.

O tom, že priepasť medzi bohatými a chudobnými sa neustále zväčšuje, netreba nikomu hovoriť. Ale nie všade vidno prehlbovanie rozdielov vo finančných pomeroch tak extrémne, ako v Mexico City.

Predvianočný čas, veselú výzdobu a darčeky dokážu najviac oceniť deti. No aj na nich, našich najmenších, je toho niekedy priveľa a namiesto radosti zo stretnutia s Ježiškom sa dostaví vlna zmiešaných pocitov. Ako niečo také vyzerá?

Autor: Noel

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Diskusia k článku
Ste hypochonder?
Otestovalo sa 13512 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Dedko príde na verejné WC, rozopne si zips na nohaviciach, dá ruky za chrbát, a začne močiť. Moč mu strieka na všetky strany, a chlapík vedľa neho odskočí, a hovorí mu:"To si ho neviete chytiť normálne do ruky ?" dedko na to: "Kto ma raz zradil, tomu ruku nepodám."

 
Virtuálny barLetec Letec
  • 5 cl rum
  • 1,5 cl citrónová šťava
  • grenadína
  • šampanské
 
Hra na dnes