ATLAS.SK: Nedeľa, 23.4.2017
meniny má Vojtech
   

VÝBER TÝŽDŇA: Rekordér vo vzdelaní, strašidelný zverokruh a knižný prieskum

12.3.2017 | Spektrum

V dnešnom výbere týždňa sa dozviete, ako vyzerajú desivé znamenia zo zverokruhu, koľko vysokoškolských titulov má rekordér vo vzdelaní a prečo vás niektoré typy žien nikdy neuspokoja.

Marec je mesiacom knihy, a preto sme sa rozhodli pripraviť prieskum o tom, aký majú Slováci vzťah k čítaniu a literatúre. Ak sa doň zapojíte, vyhrať môžete zaujímavé a hodnotné ceny.

Na to, aby sa žena v dnešnej dobe slávnou, jej netreba veľa. Stačí krása a chuť odhaliť zo svojho tela čo najviac. Julianne Kissinger však ponúka oveľa viac.

Luciano Baietti je dnes už na dôchodku, kedysi však bol riaditeľom školy v talianskom meste Velletri. Zároveň drží rekord v počte získaných vysokoškolských titulov a pomaly sa pripravuje na ďalšie štátnice.

Každý chce ženu do koča aj do voza, na život, na zábavu a v posteli tiež nechce vyfasovať drevo. Preto pozor od prvého rande na zjavné náznaky, ktoré neklamne vedú každého chlapa k neuspokojeniu.

Je jedno, či veríte na predpovede z horoskopov alebo nie. To, pod akým znamením sa narodil, vie o sebe 99,9 percenta ľudí. No a teraz sa môžete pozrieť, akú by ste mali podobu, ak by ste sa prevtelili do podoby vášho znamenia zo zverokruhu.

Autor: Noel

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Diskusia k článku
Poznáte sexuálne úchylky?
Otestovalo sa 24127 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Tá moja žena je ale pekná šlapka! Keď som sa vracal zo služobnej cesty, ešte som aj telegram poslal, a aj tak som ju našiel s milencom, - sťažuje sa priateľ priateľovi. Potom sa zamyslí a dodáva: - A možno ani nie je šlapka, možno len nedošiel ten telegram.

 
Virtuálny barKapitänleutnant Kapitänleutnant
  • 3 cl brandy
  • 3 cl likéru Cointreau
 
Hra na dnes