ATLAS.SK: Streda, 28.6.2017
meniny má Beáta
   

Sophie Anne - krásavica z dediny

16.5.2017 00:15 | Sexi pipka

Sophie Anne tvrdí, že je so svojím telom spokojná a nad plastikou neuvažuje. Musíme uznať, že má pravdu. Jej prsia ani zadok úpravy nepotrebujú a pre našinca je Sophiinou jedinou chybou, že žije až v ďalekej Austrálii.

Vyrastala na vidieku a celý jej život je plný dobrodružstiev a adrenalínu. Zbožňuje jazdu na koni a na motorke a za najväčší relax nepovažuje behanie po obchodoch, ale rybačku. Vieme si predstaviť, že do siete chytá nielen ryby, ale ochotne sa ňou nechajú lapiť aj muži.

Tých zatiaľ veľa nevyskúšala. Rodičia ju držali skrátka a ani teraz, keď sa už osamostatnila, neskočí do postele hneď na prvom rande. Pevnej zásady, že k sexu sa odhodlá až na tretej schôdzke, sa Sophie zatiaľ pevne drží, hoci priznáva, že je to niekedy mimoriadne náročné.

Hoci chce preraziť ako modelku, do USA ju to vôbec neťahá. Chce zostať v Austrálii a hoci žije v Melbourne, sníva o tom, že sa raz vráti na vidiek. Mestský život jej vraj nevonia a oveľa radšej má vôňu motorového oleja, konského potu a čerstvo ulovenej ryby. A ako s úsmevom dodáva, aj možnosť rozdať si to v prírode.

Autor: Liam
Foto: Morazzia


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

- Sestrička, akú teplotu má pacient.
- Normálnu, pán doktor. Izbovú. 18 stupňov.

 
Virtuálny barVajcový likér s kondenzovaným mliekom Vajcový likér s kondenzovaným mliekom
  • 2,5 dl sladkého kondenzovaného mlieka
  • 3 žĺtky
  • 3dl rumu alebo koňaku
  • 1 balíček vanilínového cukru
 
Hra na dnes