ATLAS.SK: Štvrtok, 8.12.2016
meniny má Marína
   

September Corrino – túto jeseň si zamilujete

8.8.2012 03:00 | Sexi pipka

Po horúcom lete prichádza sentimentálny september, plný náhle chladných nocí s letmou spomienkou na letné sexi zážitky. Žiadny jesenný večer však nebude viac chladný s horúcou September Corrino, ktorej oheň v duši pohladí nejedno mužské srdce, ale aj iné orgány. Pozrite sa na jej plody a jeseň si zamilujete.

Hviezdna dráha
Odmalička bola September rada stredobodom pozornosti a preto nikoho jej životná dráha neprekvapila. Aktívne sa začala o šoubiznis zaujímať v puberte a to, že jej v tom období začali rásť tieto nádherné prsia, je vraj len zhodou okolností. Do erotického biznisu nakukla prvý krát hneď po 18-tke a treba povedať, že dobre urobila. Pred objektívom sa jej zapáčilo a tak tam ostala.

To, že od toho času postupne zhadzovala ošatenie, je len príjemná čerešnička na torte. September nepatrí medzi hanblivky, čo dokazuje v dnešnej sexi galérii úplne dokonale. Mierami 95-62-92 tak dáva divákovi aj pridanú hodnotu.

Cieľavedomá
Pomaly síce zájdeš ďalej, ale rýchlou chôdzou prídeš do cieľa skôr. Tento názor zastáva aj nežná blondínka, ktorá ako sama tvrdí, vždy vedela, čo od života očakáva. Či v kariére, alebo v súkromnom živote, vždy sa riadi svojim inštinktom. Preto ju väčšina chlapov nemá šancu zaujať. Ide totiž vyslovene po určitých typoch.

Ideálny chlap podľa September, musí mať to správne a dostatočne silné vyžarovanie. Bez charizmy a zmyslom pre humor u nej nezabodujete ani vďaka tučnej peňaženke. Na prachy vraj vôbec nie je, skôr na zážitky a adrenalín, ktorý miluje. Sex a ňou teda musí byť zážitkom, na aký sa nezabúda. Uvoľnite uzdy svojej fantázii aspoň v dnešnej galérii, kde sa vám September odhalí presne taká, aká je. Hriešne sexi.

Autor: Kubo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

NAJ MATURANTKA

Chcete spoznať najkrajšiu maturantku tohto roka? O týchto by znovu spieval aj Peter Lipa.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku
Otestujte svoje fitness IQ!
Otestovalo sa 17939 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Dve babičky sa stretnú na ulici a jedna druhej sa sťažuje:
"Moja, tá dnešná doba to je priam hrozné, človeku sa už ani do kina neoplatí ísť. Všade, kde sa pozrieš samý sex!!!"
Druhá na to: "Hmmmm, no ja, keď idem do kina, tak sledujem plátno a nie to čo sa deje okolo mňa..."

 
Virtuálny barCitrusové víno Citrusové víno
  • 15 cl červeného vína
  • 1 cl višňového likéru
  • 1 cl pomarančovej šťavy
  • 1 cl citrónovej šťavy
 
Hra na dnes