ATLAS.SK: Pondelok, 6.7.2015
meniny má Patrícia, Patrik
   

Sarah Blake – je to divoška!

16.4.2010 03:00 | Sexi pipka

Brunetka Sarah má plné ruky práce. Väčšinou nevie, čo skôr. Hrá sa sama so sebou, s inými dievčatami a pri skupinovej akcii jej na ukojenie všetkých zúčastnených prestávajú stačiť iba ruky. Neraz si preto dopomáha ústami a ešte za to dostáva aj prestížne ceny. Tomu sa hovorí dokonale využitie tela.

Beh na dlhé trate

Pochádza z Indiany a má skoro tridsať rokov, prepichnutý pupok aj uši. Inde piercinng zatiaľ nemá. Rovnako ako tetovanie, ale premýšľa nad tým, že by si nechala nejakú ozdôbku vykresliť. Páči sa jej to rovnako, ako fetišistický odev a hry. Ona sama ich rada predvádza aj hrá.

Lenže kým sa vyhrabala zo svojho rodného mesta, niečo to trvalo. Študovala na strednej a snívala o veľkej kariére v Los Angeles. Keď sa tam rozhodla stráviť rok hľadaním seba samej a budovaním budúcnosti, netušila, že vstúpi k tým, čo im hovoria pornohviezdy.

Prvý raz na scéne
Chcela zažiť dobrodružstvo a plná dojmov skúseností a odporúčaní v životopise sa vrátiť a doštudovať. To sa ale nikdy nestalo, pretože najprv skúsila filmovanie porna ako pomocná sila a zrazu sa nikomu na pľaci nezdalo, že by bábika s orieškovými očkami a postavičkou dokonalou na sex, mala stáť mimo záber. A tak sa osmelila a pod pseudonymom Little Miss Troublemaker vstúpila na scénu. Poznať ju môžete aj ako Sarah Bluea, ale odkedy sa dala na fetiš, je z nej Sarah Black.

Prsia v zábere
Pri výške 160 centimetrov nedisponovala ani ozrutným poprsím. V roku 2008 sa odhodlala k zmene a zrazu je z nej kráska, ktorá sa chváli mierami  91 – 59 – 90. Založila si vlastnú web stránku a ako už možno tušíte k tomu, aby dostala univerzitný diplom sa nikdy nevrátila. Zato má iné tituly. AVN jej udelilo nominácie za najlepšie sólo scény, najlepšie zvládnutý grupák, aj lesbickú scénu.

Zahrá každú polohu, ale v súkromnom živote je údajne rada navrchu. Napriek tomu, že sa vybodla na vysokú hovorí, že štúdium sa stalo jej hoby a neprejde deň, aby sa niečo neučila. Údajne študuje jazyky, ale ani v tom sexe sa nestala skvelou iba tak od prírody. Zbožňuje dlhé hodiny vo vani plnej horúcej vody a peny. No a spoločnosť? Ak sa nájde dobrý učiteľ, radšej odloží knihy a prejde k praxi.

Autor: Cosmopolis

TIPY REDAKCIE

Podeľte o svoje ľahké letné recepty a vyhrajte v našej super súťaži... Milujete prechádzky a fotíte radi? Zapojte sa do súťaže o naj strom...

 

 
Diskusia k článku

Ďalšie články z kategórie TechMag

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Zápasník sa sťažuje trénerovi:- ach, tá cesta zo šatne do ringu je strašne dlhá... Tréner mu hovorí: - Nič sa neboj, z ringu do šatne ťa už budú niesť

 
Virtuálny barTom Colins Tom Colins
  • 4 cl ginu
  • 1 lyžička cukrového sirupu
  • citrónová šťava
  • sóda
  • koktailová čerešňa
  • kôra z citróna
 
Hra na dnes