ATLAS.SK: Pondelok, 8.2.2016
meniny má Zoja
   

Rocío Guirao Díaz – tango tancuje bez gatiek

31.7.2012 03:00 | Sexi pipka

Je tomu mesiac a pár dní, čo sfúkla 28 sviečok na narodeninovej torte. Rocío Guirao Díaz už podľa občianskeho preukazu nemôže patriť inam, ako do Buenos Aires. Jej prsia sa pritom priam samé pýtajú do juhoamerickej telenovely. Má však aj najsexi nohy, aké sa na tejto strane sveta dajú vidieť a nie sú dielom grafikov. Preto dala herectvu košom a rozťahuje, prekladá a prepletá nôžky pri vášnivom tanci.

Sexepíl víťazí
Ako zahryznúť sa do sladkej šťavnatej broskyne. Opisujú zážitok tanečníci,  po otázke, aký je to pocit zmietať sa touto babou na parkete. Rocío Guirao Díaz sa tak, ako mnoho ďalších juhoamerických krások, snažila dostať do šoubiznisu prostredníctvom telenoviel a reality šou. Tie na celom svete stvorili už dostatok kreatúr, ale Rocío je jednou z mála krások, čo zúročila naozajstný talent, nielen exhibicionizmus a zúfalú snahu po pozornosti. Koketovala s telenovelami, kde jej prsia vždy zatienila hlavná hrdinka a ona druhé husle hrať nechcela. Preto sa prihlásila do tanečnej súťaže Bailando por un sueno a vyštverala sa veľmi vysoko. Prehupla sa do ďalšej tanečnej šou a už bolo jasné, kde je doma.

S mikrofónom
Šoubiznisom neplachtí len tanečným krokom, ale aj svojim umom a vtipom. Veľmi rýchlo sa po účinkovaní v televízii stala moderátorkou televíznych súťaží a je stále žiadanou, hoci aj keď nemá práve plavky, iba sexi mini šaty. Držať mikrofón vie na úrovni, hoci sa moderátorkou necíti. Dnes sa venuje predovšetkým modelingu a po textilných značkách Everlast, Prestige, Tabatha, Sigry, Naffta, Fes Jeans, VOV Jeans, Saverio Di Ricci presedlala prevažne na spoločnosti produkujúce predovšetkým plavky a spodnú bielizeň. V týchto zvrškoch najviac vynikne a teší sa zaslúženej úcte. Jej svieže telo  nepoznačilo ani manželstvo, ani dvojité tehotenstvo. Nuž zázraky sastále dejú, akurát sa ne treba zájsť do Južnej Ameriky.

Autor: Cosmopolis

 
Diskusia k článku

Ďalšie články z kategórie TechMag

 
Čo všetko vieš o Slovensku?
Otestovalo sa 5004 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ak žena za volantom zapne ľavý blinker, to neznamená, že zabočí do prava. Ona môže ísť aj rovno!

 
Virtuálny barCasablanca Casablanca
  • 3 cl vodky
  • 2 cl vajcového likéru
  • 2 cl citrónovej šťavy
  • 4 cl pomarančovej šťavy
 
Hra na dnes