ATLAS.SK: Sobota, 24.6.2017
meniny má Ján
   

Rocío Guirao Díaz – tango tancuje bez gatiek

31.7.2012 03:00 | Sexi pipka

Je tomu mesiac a pár dní, čo sfúkla 28 sviečok na narodeninovej torte. Rocío Guirao Díaz už podľa občianskeho preukazu nemôže patriť inam, ako do Buenos Aires. Jej prsia sa pritom priam samé pýtajú do juhoamerickej telenovely. Má však aj najsexi nohy, aké sa na tejto strane sveta dajú vidieť a nie sú dielom grafikov. Preto dala herectvu košom a rozťahuje, prekladá a prepletá nôžky pri vášnivom tanci.

Sexepíl víťazí
Ako zahryznúť sa do sladkej šťavnatej broskyne. Opisujú zážitok tanečníci,  po otázke, aký je to pocit zmietať sa touto babou na parkete. Rocío Guirao Díaz sa tak, ako mnoho ďalších juhoamerických krások, snažila dostať do šoubiznisu prostredníctvom telenoviel a reality šou. Tie na celom svete stvorili už dostatok kreatúr, ale Rocío je jednou z mála krások, čo zúročila naozajstný talent, nielen exhibicionizmus a zúfalú snahu po pozornosti. Koketovala s telenovelami, kde jej prsia vždy zatienila hlavná hrdinka a ona druhé husle hrať nechcela. Preto sa prihlásila do tanečnej súťaže Bailando por un sueno a vyštverala sa veľmi vysoko. Prehupla sa do ďalšej tanečnej šou a už bolo jasné, kde je doma.

S mikrofónom
Šoubiznisom neplachtí len tanečným krokom, ale aj svojim umom a vtipom. Veľmi rýchlo sa po účinkovaní v televízii stala moderátorkou televíznych súťaží a je stále žiadanou, hoci aj keď nemá práve plavky, iba sexi mini šaty. Držať mikrofón vie na úrovni, hoci sa moderátorkou necíti. Dnes sa venuje predovšetkým modelingu a po textilných značkách Everlast, Prestige, Tabatha, Sigry, Naffta, Fes Jeans, VOV Jeans, Saverio Di Ricci presedlala prevažne na spoločnosti produkujúce predovšetkým plavky a spodnú bielizeň. V týchto zvrškoch najviac vynikne a teší sa zaslúženej úcte. Jej svieže telo  nepoznačilo ani manželstvo, ani dvojité tehotenstvo. Nuž zázraky sastále dejú, akurát sa ne treba zájsť do Južnej Ameriky.

Autor: Cosmopolis

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku
Fakty o Chuckovi Norrisovi.
Otestovalo sa 4146 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

- Viete aký je rozdiel medzi ženskou a slivovicou?
- Žiadny. Čím staršia, tým väčšia opica.

 
Virtuálny barCampari Flip Campari Flip
  • 4 cl campari
  • 1 cl ginu
  • 4 cl pomarančovej šťavy
  • 1 žĺtok
 
Hra na dnes