ATLAS.SK: Streda, 26.4.2017
meniny má Jaroslava
   

Loly Cavalli - obslúži aj viacerých naraz

20.3.2017 03:00 | Sexi pipka

Loly Cavalli pochádza z Argentíny a onedlho oslávi 29. narodeniny. Je v tom správnom veku, keď má už plno posteľných skúseností a najväčšiu chuť ich uplatňovať v praxi.

Táto kočka sa veľmi rada predvádza. Je jej jedno, či už pred objektívom alebo naživo pred očami mužov. Kedysi sa živila ako striptérka a tvrdí, že keď chlap nemal hlboko do vrecka, bola ochotná ho potešiť aj inak než pohľadom na svoje telo.

Stačí jediný pohľad na jej krivky a človeku je hneď jasné, prečo by bol muž ochotný za sex s ňou zaplatiť. Má zadok, ktorý chlapský zrak pritiahne ako magnet, a jej prsia tiež hrajú prvú ligu. Môžeme byť len radi, že ich tak rada ukazuje.

V posteli si Loly na žiadne pravidlá nepotrpí. V rozumných medziach je ochotná vyskúšať čokoľvek a s úsmevom tvrdí, že ani sex s tromi mužmi pre ňu nie je tabu. Viac chlapov sa jej naraz uspokojiť nepodarilo, my si však myslíme, že tento počet bohato stačí. Alebo nie?

Autor: Liam
Foto: Morazzia


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Dedko príde na verejné WC, rozopne si zips na nohaviciach, dá ruky za chrbát, a začne močiť. Moč mu strieka na všetky strany, a chlapík vedľa neho odskočí, a hovorí mu:"To si ho neviete chytiť normálne do ruky ?" dedko na to: "Kto ma raz zradil, tomu ruku nepodám."

 
Virtuálny barLetec Letec
  • 5 cl rum
  • 1,5 cl citrónová šťava
  • grenadína
  • šampanské
 
Hra na dnes