ATLAS.SK: Piatok, 23.6.2017
meniny má Sidónia
   

Kellie Smith - náruživá farmárka

19.6.2017 00:15 | Sexi pipka

Farmárske dievčatá to vedia poriadne roztočiť. Dôkazom je aj Kellie Smith, ktorú život medzi zvieratami omrzel a rozhodla sa vyskúšať kariéru pred objektívmi fotoaparátov vo víre veľkomiest.

A veru má čo ukázať.Kellie až do osemnástich rokov nepoznala nič iné ako školu a tvrdú prácu na farme. Po maturite si uvedomila, že by bola škoda, keby jej krásne krivky ostali ukryté pred zrakmi ostatných a vydala sa do Los Angeles. Práve tu ju objavili agenti, ktorým sme mimochodom veľmi vďační.

Táto slečna sa veru nemá za čo hanbiť. Blond vlasy spojené s nádherným štíhlym telom a dokonalými, hoci trochu upravenými dvojičkami spôsobujú, že sa jej k nohám hodil už nejeden muž. Za jedného sa dokonca vydala, no manželstvo im vydržalo len štvrť roka. Kellie tvrdí, že hlavným dôvodom rozchodu bola jej nekončiaca túžba po sexe.

Keď príde reč na milostný životný, Kellie sa nehanbí prezradiť ani tie najmenšie podrobnosti. Zatiaľ najviac si užila sex na pri bazéne s dvomi cudzincami a jej najväčšou túžbou je skúsiť, ako sa vedia v posteli obracať iné ženy. Zatiaľ však nenašla žiadnu, ktorá by ju dostatočne priťahovala.

Po dvoch rokoch fotenia horúcich záberov určených najmä pre pánske publikum si Kellie uvedomila, že sa týmto spôsobom nechce živiť večne. Nastúpila teda na univerzitu a študuje zubarinu. Predpokladáme, že keď si otvorí vlastnú ordináciu, bude mať veľa klientov a niektorí z nich si s ňou možno vyskúšajú oveľa viac, ako ležanie v kresle.

Autor: Liam
Foto: Morazzia


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku
Fakty o Chuckovi Norrisovi.
Otestovalo sa 4143 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Fidel Castro reční na zhromaždení v Havane :
- Nech žije stomiliónové Československo!
Pobočník mu pošepne :
- Súdruh Fidel, nie stomiliónové, iba päťnásťmiliónové.
- Mne nevrav, ja viem, koľko rumu im dodávame.

 
Virtuálny barBacardi Cocktail Bacardi Cocktail
  • 6 cl bieleho rumu
  • 2 cl limetkovej šťavy
  • 1 lyžička grenadiny
  • 1/2 lyžičky cukrového sirupu
 
Hra na dnes