ATLAS.SK: Štvrtok, 23.3.2017
meniny má Adrián
   

Jaime Hammer - miss mokré tričko

21.3.2017 03:00 | Sexi pipka

Jaime Hammer síce má 34 rokov, rozhodne však nepatrí do starého železa. Práve naopak, aj po tridsiatke je stále pripravená na akciu. Pred kamerou len osamote, v súkromí však pokojne aj viac než s jedným mužom.

Jaime sa do biznisu, v ktorom celému svetu ukazuje, ako to má rada, nedostala náhodou. Sex a erotiku miluje už od momentu, keď prvýkrát ochutnala mužské telo. Časom zistila, že ani súloženie so ženami jej nerobí problém, a tak si dnes rada dopraje rozkoš s oboma pohlaviami.

Jej verným spoločníkom pred kamerami je vibrátor. S ním sa síce vie vyšantiť, tvrdí však, že slasť s iným človekom je na celkom inej úrovni. Sama si vraj nikdy neprivodila viacnásobný orgazmus, s partnerom či partnerkou však nemá problém vyvrcholiť aj viackrát po sebe.

Hoci je sex vo voľnom čase jej obľúbenou činnosťou, neostáva len pri ňom. Jaime holduje cestovaniu a spoznávaniu nových kultúr, takže sa snaží navštíviť toľko krajín, koľko je len možné. Ako však asi tušíte, ide jej len o jediné: nájsť štát, v ktorom sú najlepší milenci na svete.

Autor: Liam
Foto: Morazzia


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Čo povie sv. Peter lekárovi pred nebeskou bránou? Dodávatelia k zadnému vchodu.

 
Virtuálny barAnacolada Anacolada
  • 1,5 cl kokosového mlieka
  • 2 cl cukrového sirupu
  • 6 cl ananásového džúsu
  • 2 cl ananásového likéru
  • 3 cl bieleho rumu
 
Hra na dnes