Georgie Gee - rada sa nechá zviazať

13.3.2017 03:00 | Sexi pipka

Aká matka, taká Katka. Toto príslovie platí aj v prípade Georgie Gee, krásky z Austrálie, ktorej matka bola takisto modelkou. Dcéra zdedila nielen krásu, ale aj odvahu vyzliecť sa pred objektívmi.

Georgie má modeling len ako bokovku. Naplno sa venuje výučbe jazdy na koni prácu so zvieratami si nevie vynachváliť. V posteli je to s ňou však naopak. Na chlapa vylezie, len keď ju o požiada, inak plne prenecháva iniciatívu na partnerovi. Jazdenia má vraj dosť cez deň, tak prečo by sa mala trápiť ešte aj v noci?

Nie, že by nebola divoká. To sa rozhodne nedá povedať o žene, ktorá má vibrátor v nočnom stolíku vždy pripravený a v skrini medzi oblečení ukrýva aj povraz. Zviazať sa vraj nechá veľmi rada a keď jej k tomu ešte chlap natiahne aj čiernu šatku na oči, ocitá sa podľa vlastných slov v extáze blaženosti.

Keď práve nepracuje, venuje sa pre ženu pomerne nezvyčajnej aktivite: hraniu videohier. Pri tejto činnosti sa vraj najlepšie zrelaxuje a uvoľní, aby potom mohla za dverami spálne predviesť patričný výkon. Ten si vraj občas nahráva aj na video. No nepozreli by ste sa?

Autor: Liam
Foto: Morazzia


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku
Hrajte o 10x DVD filmu Anjel Pána 2
Súťaž trvá do 7.05.2017
Aké pevné sú vaše nervy?
Otestovalo sa 24996 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Babka, je tu niečo cítiť karamelom. No áno, dedko mal cukrovku

 
Virtuálny barDomáce mojito Domáce mojito
  • 4 cl bieleho rumu
  • 2 cl limetkovej šťavy
  • 1 kávovú lyžičku hnedého cukru
  • 10 lístkov mäty pierpornej
  • niekoľko kociek ľadu
  • perlivú minerálku na doliatie.
 
Hra na dnes