ATLAS.SK: Nedeľa, 23.4.2017
meniny má Vojtech
   

Eva Alegra - s nahotou si tyká

17.4.2017 00:15 | Sexi pipka

Má len 22 rokov, vo svete nahoty je však dokonalou profesionálkou. Reč je slečne menom Eva Alegra, ktorá pod šatami skrýva dva obrovské poklady.

Eva pochádza z Talianska, čo sa odráža aj na jej horúcej južanskej krvi. Má výbušnú povahu a vzťah s ňou je ako jazda na horskej dráhe: jej partner nikdy nevie, kedy sa rozčúli. Na druhej strane to podľa vlastných slov vynahrádza mužom za dverami spálne, kde je rovnako divoká.

Hranice toho, čo v posteli vyvádza, má poriadne vzdialené od bežných žien. Nehovoríme len o drsnejších praktikách, ale napríklad aj o sexe na verejnosti. Ten si dopraje častejšie, než je v slušnej spoločnosti vhodné, a párkrát sa jej už stalo, že kvôli vzbudzovaniu pohoršenia musela platiť pokutu.

Vzrušenia z toho, že ju pri milostných hrátkach niekto objaví, sa však rozhodne nemieni vzdať. Napriek tomu, že má vlastný byt, si neodpustí príležitosť rozdať si to v aute na parkovisku či na toaletách v lietadle. Raz darmo, horúcu krv v sebe nezaprie.

Autor: Liam
Foto: Morazzia


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Tá moja žena je ale pekná šlapka! Keď som sa vracal zo služobnej cesty, ešte som aj telegram poslal, a aj tak som ju našiel s milencom, - sťažuje sa priateľ priateľovi. Potom sa zamyslí a dodáva: - A možno ani nie je šlapka, možno len nedošiel ten telegram.

 
Virtuálny barKapitänleutnant Kapitänleutnant
  • 3 cl brandy
  • 3 cl likéru Cointreau
 
Hra na dnes