ATLAS.SK: Utorok, 24.5.2016
meniny má Ela
   

Chloe Lynn – dokonale skazená nevinnosť

25.7.2012 03:00 | Sexi pipka

Máme radi princezné, ktoré  úsmevom predstavujú kus detstva, ale zároveň nepohrdneme ani ženami, ktoré nás dokážu zviesť na počkanie. Žiari z nich sexepíl a sexuálna nadradenosť, chuť súložiť od okamihu západu slnka, až kým sa neobjaví ranné zore. A ak by sme mali tieto dva sny plniť v jedenej osobe, dostaneme Chloe Lynn.

Amatérka s talentom
Fotiť chcela, to bola priorita a na začiatku jej bolo jedno, či sa bude musieť vyzliekať. Keď išla prvý raz vo vysokých podpätkoch do modelingovej agentúry, rodičom doma nasľubovala, že nikdy nič erotické nenafotí. Mala trinásť, takže to bolo pre ten vek prirodzené, ale muselo to byť týranie, keď až v osemnástich vyšla s pravdou aj vagínou na verejnosť.

Jej radosť je exhibicionizmus a údajne je vlhká len čo stiahne dole gaťky a v miestnosti sú minimálne dvaja ľudia. Jej talent sršal na prvý pohľad aj s prirodzenou schopnosťou mať nohy do V. Dokonalá pokožka, ktorá šaty nepotrebuje a preto to bol priamo Hustler, ktorý ju zaučil, ako to chodí v brandži, kde sa nenosia nohavičky.

Po tridsiatke a stále „nevinná“
Chloe má tvár, ktorá si zachovala svoj nevinný výraz aj po tridsiatke. Má zapísaných viac ako 10 rokov vo filmovej brandži a nefotí len jemné scény, ale aj tie najvášnivejšie časti súlože. Vyhlasuje, že kto prežije tri orgazmy denne, tomu nehrozia vrásky. Ktovie, čo je na tom pravdy, ale údajne Chloe si ich dopraje aj do zásoby. Najradšej má medzi nohami jazyk ženy, ale nepohrdne ani mužom.

Veď pohlavie pre rozkoš pre ňu nie je tak dôležité. Má zelené oči, dokonale pravé, ale vlasy, tie si na blond pravidelne dofarbuje. Disponuje výškou 160 centimetrov a má telo rozprávkovo dokonalé, nepoznačené tehotenstvom ani plastikou a pýši sa číslami 91 – 60 – 90. Sú to jej identifikačné znaky, ktoré jej otvárajú cestu v živote aj kariére. Pri otázke, čo chce robiť v budúcnosti sa iba usmeje, vypne hruď a povolí gombík na blúzke, ak je omylom zapnutý.

Autor: Cosmopolis

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

HISTORICKÝ ŠPECIÁL MAGAZÍN.SK

Zaujíma vás história? Tu sa jej nabažíte do sýtosti.

Zažeň nudu.

Štýlové články, ktoré pobavia aj inšpirujú.

 

 
Diskusia k článku

Ďalšie články z kategórie TechMag

 
Súťažte o knihu Je mi z teba zle!
Súťaž trvá do 1.06.2016
Vyznáte sa v metale?
Otestovalo sa 9508 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ako sa začína privatizačná rozprávka? Kde bolo, tam nebude...

 
Virtuálny barSchokoflip Schokoflip
  • 4 cl hnedého kakaového likéru
  • 4 cl smotany
  • 2 cl ginu
  • 1 žĺtok
  • 1 lyžička kakaového prášku
  • postrúhaná čokoláda na ozdobenie
 
Hra na dnes