ATLAS.SK: Nedeľa, 23.4.2017
meniny má Vojtech
   

Candy Alexa – prsatica so záľubou v lízaní

15.3.2017 03:00 | Sexi pipka

Už sme tu predstavili množstvo rajcovných, radodajných, nahých, chtivých aj nadržaných žien. Lenže ak na chvíľu nadobudneme pocit, že nás už v tomto smere nedokáže nič prekvapiť, okamžite sa objaví kúsok, ktorí stojí za ďalšiu erekciu aj pozornosť...

(Ne)poctivá divožienka

Ruská žienka pred tridsiatkou, ale srší z nej priam pubertálna záľuba v sexe. Zaujímavá je svojim charakterom. Pá prirodzené prsia, správanie a pri sexe je tak uveriteľná, až máte pocit, že pozeráte cez kľúčovú dierku na skutočnú súlož napríklad vašej susedy. Na tom si postavila svoju kariéru. A samozrejme na tom, že nič nehrá, ide skutočne prirodzene, ale zato sa nechá pri sexe poobracať spredu, zozadu, pokojne aj viacerými naraz. Je len málo scén, kde sa predvádza sama, ako hovorí, jej telo nebolo stvorené na osamelú rozkoš. Ona sa cíti naplnená šťastím a radosťou, keď je zároveň naplnená v každej medzierke.

Všetky možné záľuby
Jej aktivita v sexe je prekvapujúca. Vzhľadom na to, že už „pracuje" deväť rokov, mohla byť vybúrená, ale to nehrozí. Ona syndróm vyhorenia nepozná, veď má spaľujúci plameň v srdci a v lone doslova žeravú pahrebu, ktorá rozpustila už stovky mužov, ktorí do nej vstúpili. Aby sme však boli spravodliví, ona si rada vychutná nielen mužov, ale aj ženy a väčšiu spoločnosť zmiešaných párov. Kto neverí, nech si overí, čo za tie roky v brandži povystrájala. Má na konte toľko filmov, že skutočne vytŕča nad bežný priemer.

Pozor, keď upiera oči

Hovorí sa o nej, že má mačací pohľad. Lenže keď ho na chlapa uprie, obvykle ide aj do kolien. Pretože je milovníčka lízania. Netají sa tým, že ako má rada niečo medzi nohami, tak neznesie ani prázdnu pusu. Aj preto sa jej jeden chlap často málo. Rada sa hostí vo veľkom Od detstva miluje sladkosti a lízanky, ale priznáva, že aktuálne je s cukrom na vojnovej nohe a snaží sa obmedzovať sladké a dbať na výživu. Preto klasické lízanky nechala na pokoji a radšej si dopraje pánske kožené. Z tých nepriberie...

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Tá moja žena je ale pekná šlapka! Keď som sa vracal zo služobnej cesty, ešte som aj telegram poslal, a aj tak som ju našiel s milencom, - sťažuje sa priateľ priateľovi. Potom sa zamyslí a dodáva: - A možno ani nie je šlapka, možno len nedošiel ten telegram.

 
Virtuálny barKapitänleutnant Kapitänleutnant
  • 3 cl brandy
  • 3 cl likéru Cointreau
 
Hra na dnes