ATLAS.SK: Nedeľa, 23.4.2017
meniny má Vojtech
   

Candice Collyer - dominantná šelma

18.4.2017 00:15 | Sexi pipka

Candice Collyer si prešla rôznymi zamestnaniami, najviac jej však učarovalo pózovanie pred objektívom, samozrejme bez šiat. Niet divu, keďže opačné pohlavie rada dráždila už na strednej škole.

O panenstvo prišla podľa vlastných slov tak dávno, že si na to už ani poriadne nespomína. Určite však vie, že prvý sex si neužila ani zďaleka tak dobre, ako ten druhý. A ako vraví, od tohto momentu sa jej zážitky len a len zlepšujú. Niet divu, keďže posteľné skúsenosti naberá pomerne rýchlym tempom.

Candice si prešla viacerými dlhšími vzťahmi, napokon však spokojne zakotvila vo vodách slobodných a šťastne nezadaných krásavíc. Nerada sa niekomu prispôsobuje, či už v posteli alebo mimo nej. Za dverami spálne je rovnako dominantnou ako vo vzťahu a rozhodne si nenechá nasadiť putá. Skôr naopak, ona je tá, ktorá sa s mužmi hrá.

Dnes má Candice 27 rokov a rozhodne sa nechystá odísť do dôchodku. Práve naopak: je aktívnejšia ako kedykoľvek predtým. Platí to v profesionálnom i intímnom živote, keďže sexuálnych partnerov strieda pomerne často. Povedzme si ale na rovinu: ktorý chlap by jej dráždeniu odolal?

Autor: Liam
Foto: Morazzia


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Tá moja žena je ale pekná šlapka! Keď som sa vracal zo služobnej cesty, ešte som aj telegram poslal, a aj tak som ju našiel s milencom, - sťažuje sa priateľ priateľovi. Potom sa zamyslí a dodáva: - A možno ani nie je šlapka, možno len nedošiel ten telegram.

 
Virtuálny barKapitänleutnant Kapitänleutnant
  • 3 cl brandy
  • 3 cl likéru Cointreau
 
Hra na dnes