ATLAS.SK: Sobota, 3.12.2016
meniny má Oldrich
   

Becky Holt – s guľami to vie!

3.8.2012 03:00 | Sexi pipka

Má dvadsaťsedem rokov, ale budí dojem staršej a rozhodne podstatne skúsenejšej. Je tou, čo kupovala alkohol mladším spolužiakom a  pre mnohých stala aj erotickou múzou a praktikantkou. Chlapci v triede vždy radi lovia ženy, čo majú tričko na hrudi najviac vyvýšené a Becky navyše nebola z tých, ktoré by neukázali, že tie jej „hory“ sú pravé. No a samozrejme pravé boli aj vrcholy v posteli.

Divoška s vkusom
Angličanky sú krásne baby, ktoré sa často nevedia celkom dobre obliekať. Preto sa Becky rozhodla radšej vyzliecť. S obdarením 91 – 61 - 92 aj v daždivom Londýne pôsobí, akoby sa práve vracala z horúcej karibskej pláže a tie krásne tvary rozpaľujú mužov po celom okolí. Cestuje po svete, ale napriek tomu miluje domovinu.

Áno, aj The Sun ju privítal medzi svojimi na tretej strane. Mala niekoľko ponúk vhupnúť s rozkročenými nohami do hlbín porna, ale odolala. Stala sa tou, ktorej vravíme, že sa vyzná v soft erotike. Jej sexepíl a chuť na sex priznáva otvorene. Keď je nahá, cíti sa najlepšie, ale sex, ten je výhradne pre jej vlastné potešenie. Nevadí, aj pohľad na ňu lieči. Minimálne problémové erekcie.

Miluje všetky
Hovoríme o typoch modelingu. Tak sa Becky prezentuje. Nerobí jej problém stáť v róbe, ani v nohavičkách. Má za sebou fotenie v módnych katalógoch, ale rozhodne jej to pristalo aj v Playboyi. Je to profesionálna modelka, hoci skúsenosti začala nasávať ako pätnásťročná, niekedy v období, keď prišla o status panny. Miluje cvaknutie fotoaparátov a pracovala s toľkými prestížnymi fotografmi, že si ich mená ani nepamätá.

Čo sa budúcnosti týka, chce sa udržať pred objektívom čo najdlhšie a ako hovorí na „materskú“ tak skoro nepôjde. Na dôchodku, ktorý inak modelky postihuje celkom skoro, by sa chcela venovať tak ušľachtilej činnosti, akou je výchova nových talentov pre modeling. Zdá sa, že isté predispozície má nielen na sexi fotky, ale aj na vyučovanie. Či už ide o tú dráhu profesionálnu, alebo posteľnú. Jednoducho už od mladosti rada zaúča.

Autor: Cosmopolis

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

NAJ MATURANTKA

Chcete spoznať najkrajšiu maturantku tohto roka? O týchto by znovu spieval aj Peter Lipa.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

S manželkou si často vymieňame názory.

Prichádzam so svojím a odchádzam s jej.

 
Virtuálny barSombrero Cooler Sombrero Cooler
  • 4 cl bieleho rumu
  • 6 cl ananásovej šťavy
  • 6 cl grapefruitovej šťavy
  • koliesko pomaranča alebo citróna
 
Hra na dnes