ATLAS.SK: Nedeľa, 23.4.2017
meniny má Vojtech
   

Ashley Dorenzo: Kráska s vášňou ku kartám

17.3.2017 03:00 | Sexi pipka

Na prvý pohľad sa môže zdať, že pochádza z blízkeho východu, ale pravda je úplne iná. Ashley Dorenzo je rodená Američanka, pochádza konkrétne z Michiganu.

Keďže je mimoriadne štíhla (ručička na váhe jej ukazuje iba 46 kilogramov) a drobná (meria len 163 centimetrov), k bujnému poprsiu si musela dopomôcť chirurgickým zákrokom. Vďaka tomu sa dnes môže pýšiť krásnymi Céčkami.

Možno vás prekvapí, že Ashley je vášnivá hráčka pokru. Rada chodí do kasína, ale nie pre to, aby zbohatla, ani aby tam zbalila nejakého milionára, ale testuje si tam svoje schopnosti. V minulosti dokonca pracovala ako krupierka.

Po svojom boku si Ashley predstavuje obyčajného muža, s ktorým sa bude môcť porozprávať a zabaviť.

Ale pozor, táto kráska má aj svoj fetiš. Je neskutočne zaťažená na topánky na podpätku. Vraj vlastní už viac, než sto párov a zbierka sa stále rozrastá.

Táto žena je veľmi hanblivá, dôkazom toho je aj fakt, že jej vyzliekanie toho kúsku oblečenia, čo na sebe má, trvá dlho, ale stojí to za to, lebo nakoniec sa dočkáte jej odhalenia. Prajeme vám príjemné prezeranie šteklivých fotiek Ashley Dorenzo v galérii nižšie.

Autor: Mauritz
Foto: Morrazia


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku
Vyznáš sa v Tour de France?
Otestovalo sa 1400 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Tá moja žena je ale pekná šlapka! Keď som sa vracal zo služobnej cesty, ešte som aj telegram poslal, a aj tak som ju našiel s milencom, - sťažuje sa priateľ priateľovi. Potom sa zamyslí a dodáva: - A možno ani nie je šlapka, možno len nedošiel ten telegram.

 
Virtuálny barKapitänleutnant Kapitänleutnant
  • 3 cl brandy
  • 3 cl likéru Cointreau
 
Hra na dnes