ATLAS.SK: Pondelok, 20.2.2017
meniny má Lívia
   

Alyssa Branch – anjelik s nahými prsiami

13.8.2012 03:00 | Sexi pipka

Do tejto ženy sa zamilujete na prvý pohľad. Má 20 rokov a výkon s turbodúchadlom. Jej vnady operujú na scéne necelá dva roky, ale ak máte radi sladké výrazy a pekne skazené vnútro, bude Alyssa Branch vašou favoritkou. Pôsobí nevinne ako dieťa, s pleťou krásne žiarivou a očkami, ktoré by mohli prezentovať nevinnosť rozprávkovej bytosti. A viete, čo potom spraví? Roztiahne nohy a preč je akákoľvek predstava o nevinnosti, pretože Alyssa sa chváli tým, že už zvládla asi všetky sexuálne polohy.

Nahota pred talárom
Jej rodiskom je Detroit, kde spolu nažívajú raperi, modelky, gangstri aj solídni obchodníci a intelektuáli. V detstve sa teda Alyssa na nedostatok inšpirácie a podnetov k povolaniu sťažovať určite nemohla. Napriek tomu sa rozhodla venovať modelingu, trochu ako jej mama, ale hovorí, že už veľmi skoro ju prerástla. Kariéra jej matky sa skončila ešte pred nástupom na vysokú a Alyssa takú chybu nespravila. Namiesto jednotiek sa zamerala na kvalitné trojky a keď mala navštíviť prijímačky na výšku, mala už rezervovaný termín u známeho erotického fotografa. V našej galérii nájdete riešenie tébusu, či išla po index, alebo stavila na silu svojej hrude. Tak sa z nádejnej intelektuálky stala sexuálna diva a titul? Ten jej dodnes nechýba, pretože ju titulujú múza, princezná, novodobá Venuša... Ako vysoko to dotiahne u vás? Možno bude aj doktorka.

Cukríková erotika
Tento pojem zaviedla do porna práve Alyssa, pretože hoci sa ničomu nevyhýba, prvé zábery, v ktorých ešte nie je úplne nahá, alebo v strede akcie, fotí v pózach, ktoré vyrazia dych každému mužovi. Vnímavá, sladká, špúli pery, akoby sa už, už chystala zavolať na nejakého vtáčika čo sa priplichtí. Neskutočne jemná je však iba na prvý pohľad. Jej posteľ by údajne vedela rozprávať, že jemnosť nie je v sexe  jej silnou stránkou a zápästia má často otlačené od krúžkov na putách. Tak odvážna a divoká je Alyssa. Nemusíte nám veriť, ale jedinou a veľmi lákavou možnosťou ako zistiť pravdu, je skúsiť...

Autor: Cosmopolis

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku
Vyznáš sa v Tour de France?
Otestovalo sa 1370 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Cigan robi autoskolu.Prejde v poriadku krizovatku a instruktor sa ho pyta:"-Len tak pre zaujimavost,co tam bolo za znacku?" A cigan na to:"-Hlinikova,vratime sa?"

 
Virtuálny barNikolaschka Nikolaschka
  • 4 cl brandy
  • 1 koliesko citróna
  • 1/2 barovej lyžičky mletej kávy
  • 1/2 barovej lyžičky cukru
 
Hra na dnes