ATLAS.SK: Piatok, 27.3.2015
meniny má Alena
Spýtajte sa Jessici

Máte delikátny sexuálny problém? Škrípe vám to v posteli? Potrebujete radu v sexuálnej oblasti a hanbíte sa opýtať? ...

TU ste na správnom mieste! Napíšte Jessice, vašej obľúbenej poradkyni, ktorá je tu len a len pre vás. Môžete sa jej spýtať na čokoľvek. Nezačervená sa a poradí najlepšie ako vie. A vaša anonymita je zaručená!

Zoznámte sa s Jessicou  
Otázky a odpovede
Jessica radí:... prirýchly chlap

Ahoj Jessi. S priateľom máme menší problémik, akonáhle je vo mne nevydrží a rýchlo sa spraví. Čo s tým? Zlepší sa časom jeho výdrž? Catt

24.3.2015 | Diskusia
Jessica radí:... ako sa k sexu postaviť?

Mám otázku a neviem si s tým rady. Sex milujem aj všetko okolo neho, ale mám problém. Vždy, keď idem spať prvý raz s nejakou cudzou ženou, myslím na to, že nebudem dosť dobrý a vždy to skončí fiaskom. Nepostaví sa a ak aj hej, zas padne. Na druhom či treťom stretnutí je to už v poriadku, ale dosť ma to desí, pretože radšej nevyhľadávam ženy, ktoré nepoznám, ale vraciam sa k tým, s ktorými som už niečo mal. Je možné, že je to tým, že sa mi to stalo s priateľkou pri prvom sexe a doteraz to mám v podvedomí? Zatiaľ som mal dva vážne dlhé vzťahy a vždy, keď príde niekto nový už dopredu viem, že myseľ mi to pokazí.

6.3.2015 | Diskusia
Jessica radí:... keď chýba sex, sex a sex.

Ahoj Jessica. Poraď mi prosím. S manželkou sme už osem rokov nemali sex, ako keby ho nepotrebovala. Aj keď sme ho mali niekedy, tak len v sobotu, lebo nešla do práce a aj to ako keby z rýchlika. Ostal som v manželstve len kvôli deťom. Chýba mi sex, sex a sex. Ďakujem

5.3.2015 | Diskusia
Jessica radí:... trochu krivý?

Ahoj, ja som Tonko z NZ a mám trochu krivý. Je to problém?

27.2.2015 | Diskusia
Jessica radí:... nervozita a ekzém po sexe?

Dobrý deň, chcem sa opýtať po orgazme som nervóznejší, ak by som mal pohlavný styk viac ako dvakrát týždenne, objavil by sa mi na rukách a perách atopický ekzém.

26.2.2015 | Diskusia
Jessica radí:... príliš rada prehĺta?

Ahoj Jessica, mám na teba takú možno zvláštnu otázku. Moja priateľka mi to často robí ústami a je v tom fakt skvelá, hotová hviezda. Vždy ma vysaje dosucha a všetko "spolyká". Keď jej navrhnem výstrek niekam inam radšej celá nažhavená povie, že to chce zhltnúť. Myslíš si, že jej to fakt tak chutí, alebo to robí iba kvôli mne?

20.2.2015 | Diskusia
Jessica radí:... keď sa mužovi zachce z koláča polevu

Ahoj Jessica. Som ženatý, v posteli je to fajn, ale ja chcem skúsiť tzv. creampie cleanup, myslím, že nemusím popisovať, čo to je. Ale problém je, že neviem, ako to povedať manželke a bojím sa jej reakcie, lebo ona sperma nemusí. Ďakujem za tvoju odpoveď. Ervin

17.2.2015 | Diskusia
Jessica radí:... keď je tretí na ceste.

S priateľkou čakáme malé, je v piatom mesiaci. Neviem, či žiarli, lebo ani v posteli nám to nefunguje. Poraďte mi, prosím.

10.2.2015 | Diskusia
 
Otestujte svoj mechúr!
Otestovalo sa 29311 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ako ženy hľadia a posudzujú mužov.
Ženy do 20 rokov : Aký je.
Ženy do 30 rokov : Čím je.
Ženy nad 40 rokov : Kde je?

 
Virtuálny barVajcový likér s kondenzovaným mliekom Vajcový likér s kondenzovaným mliekom
  • 2,5 dl sladkého kondenzovaného mlieka
  • 3 žĺtky
  • 3dl rumu alebo koňaku
  • 1 balíček vanilínového cukru
 
Hra na dnes