ATLAS.SK: Štvrtok, 31.7.2014
meniny má Ignác
Spýtajte sa Jessici

Máte delikátny sexuálny problém? Škrípe vám to v posteli? Potrebujete radu v sexuálnej oblasti a hanbíte sa opýtať? ...

TU ste na správnom mieste! Napíšte Jessice, vašej obľúbenej poradkyni, ktorá je tu len a len pre vás. Môžete sa jej spýtať na čokoľvek. Nezačervená sa a poradí najlepšie ako vie. A vaša anonymita je zaručená!

Zoznámte sa s Jessicou  
Otázky a odpovede
Jessica radí:... nástroj jeden neposlušný

Ahoj Jessi, mám taký menší problém s mojou erekciou pri sexe a potrebujem poradiť. Väčšinou sa dostanem z mäkkého párku po tvrdú klobásu behom pár sekúnd, presnejšie keď sa začneme milovať s priateľkou a za 10-15 sekúnd som pripravený! Ale pri sexe mi to nevydrží do konca a priateľka mi v tom musí orálne pomôcť, niekedy aj viac krát. Napriek tomu sex milujem. Väčšinou sa mi to stane keď to robíme tak že ja ležím a ona na mne sedí... Poraď mi prosím prečo sa mi to stáva (nie som ani unavený ani vystresovaný)? Nemám moc rýchlu erekciu? Nemôže to to spôsobiť? Alebo si mám dávať nejaké tabletky?! Ďakujem

31.7.2014 | Diskusia
Jessica radí:... kovové potešenie

Ahoj Jessica. Mám novú priateľku a už sme sa aj dohodli ohľadne sexu, že najprv sa budeme uspokojovať orálne. No je tu jeden problém. Má totiž piercing na jazyku. Pýtam sa hlavne preto, lebo pri masturbácii mám citlivý žaluď na dotyk, po orgazme sa ho často nemôžem ani dotknúť, ale filmózu nemám. Nebude mi to robiť problémy?

30.7.2014 | Diskusia
Jessica radí:... desiatnik Klinger

Ahoj Jessica, volám sa Ivor a mám na Teba jednu otázku - od detstva mám nezadržateľnú túžbu obliekať sa do ženských šiat, naťahovať si podväzky, skúšať si priliehavé topy... Najprv som lašoval u mamy, potom u sestry - a teraz to robím priateľke. Myslíš, že by som mal vyhľadať nejakú odbornú pomoc, alebo s tým máme v pohode žiť? Veď predsa neubližujem nikomu... Som úchylák?!

29.7.2014 | Diskusia
Jessia radí:... vrchol vyšší než Everest

Ahoj Jess. Hneď na rovinu s priateľom nám to v posteli klape je skvelý a milujeme sa ,ale predsa je tu háčik. Nikdy som sa neurobila pri sexe a strašne chcem. Keď sa hráme dotýkame a maznáme na posteli a začneme o čosi intenzívnejšie tak vtedy áno, ale ako náhle ide do mňa pocity aj chuť mám, ale neurobím sa čo s tým? A podľa môjho gynekológa som dole v poriadku. Môže byť háčik v tom, že mám 17 rokov? Alebo v tom, že môj priateľ je dosť obdarený má cca 19-21 cm a sex s ním je úžasný. Prosím poraď. Nika

26.7.2014 | Diskusia
Jessica radí:... keď chlap neštartuje

Môj priateľ má 42 rokov a ja 45, myslím si, že odpoveď na otázku, prečo nemá chuť na sex, nie je správnom mieste: Vraj má krízu stredného veku. Je to vôbec u 42-ročného možné? Alebo je dôvod niekde inde? Trvá to už viac ako pol roka.

25.7.2014 | Diskusia
Jessica radí:... orgazmickú muchu v uchu

Ahoj, Jessica! Trochu si nie som istý týmto problémom. Vždy, keď vyvrcholím, zaľahne mi v uchu. Nemal by som s tým zájsť za doktorom? Dávid

16.7.2014 | Diskusia
Jessica radí:... modrá či červená pilulka

Ahoj, Jessica. Všade na webe vyskakujú reklamy o pilulkách na zväčšenie penisu. Funguje to? Erik

15.7.2014 | Diskusia
Jessica radí: ... vegáni mimo vagíny

Ahoj, Jessica. Moja priateľka je zarytá vegánka a nevie, či môže prehĺtať. Vieš mi, prosím ťa, poradiť, čo s tým? LacoAhoj, Laco! Tak týmto si ma poriadne zaskočil. Začnime pozitívnou odpoveďou - áno, môže. Vegáni majú v drvivej väčšine etické problémy so získavaním potravy. Prekáža im, že zvieratko nevydalo svoj produkt dobrovoľne. Napríklad prasa, ak nemalo samovražedné tendencie, určite másiarovi krkovičku dať nechcelo. Druhý najčastejší problém je štýl chovu zvierat. Mužské vajcia pravdepodobne nepochádzajú z klietkového chovu a semeno si tvojej priateľke daroval viac než dobrovoľne. Čiže áno, môže.Ale mám pre teba aj negatívnu odpoveď. Z iného uhla pohľadu: Tvoja šťava lásky je v podstate sekundárnym produktom. Jednoducho - ak sa ty nestravuješ ako vegán, ani orgazmický výron nie je pre vegánku. Ale to jej radšej nevrav.Zisti si, prečo je tvoja frajerka vegánka. Ak preto, že jednoducho odmieta jesť živočíšne produkty, nemáš šancu. Ak preto, že jej prekáža nehumánne zachádzanie so zvieratami, vysvetli jej, že to, čo ti robí ústami je humánne, ochotne poskytneš kedykoľvek ďalšiu várku a je to vlastne bio produkt. Potom prehĺtať môže.

7.7.2014 | Diskusia
 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ide hadia rodina po púšti a háďa sa vystrašne pýta rodičov . Som jedovatý? zahryzol som si do jazyka!!

 
Virtuálny barMojito Melónové Mojito Melónové
  • 4 cl bieleho rumu
  • 7-10 mätových lístkov
  • 2 lyžičky trstinového cukru
  • 1/2 limetky
  • sóda
  • melón na ozdobenie
 
Hra na dnes