ATLAS.SK: Štvrtok, 29.6.2017
meniny má Peter,Pavol
   

Ženské sexuálne LŽI

20.9.2012 | Sex a Flirt

„Si úžasný miláčik“, „Máš najväčší penis, aký som videla“, „Nie, netrvalo to krátko“... podobné výroky ženám s nadšením v rámci po-orgazmického omámenia zmyslov žerieme. Keď si však spolu sadneme k okrúhlemu stolu a začneme analyzovať sex a ženy, prídeme na to, že mnohé postupy sú až príliš podobné na to, aby boli spontánne a úprimné. Baby pri sexe totiž klamú!

Telom
Predstieranie orgazmu je sexuálny trestný čin, ktorému sa podrobujú milióny žien po celom svete. Faktom je, že nás by to v princípe nemuselo vôbec „tankovať“, nakoľko si prídeme na svoje, a to, že baby klamú samé seba je ich problém. No neboli by sme chlapmi, ak by sa v nás hlasno neozývalo ego. V posteli túžime dosiahnuť svoje, ale aj dokázať urobiť radosť partnerke, orgazmom, na aký len tak nezabudne.

Radi si o sebe myslíme, že sme preborníci na milovanie a viac praktickí, ako teoretickí milovníci, no ženské lži nám v tomto smere nedovoľujú sa tak celkom realizovať. „Oklamaný orgazmus je ako nevera. Na čo sa to hrá a predstiera, keď to tak necíti, je to pre chlapa ponižujúce a trápne,“ myslí si kolega v redakcii a má pravdu. Ak sa chcete tejto lži vyhnúť, musíte ju prekuknúť a vyriešiť po svojom. Odporúčame rozhovor na tému sexuálnych preferencií a tipov, ako okoreniť vzťah. Rozhovorom nadviažete kontakt a vytvoríte atmosféru pre úprimnosť, ktorej sa mnohé ženy v tomto prípade boja.

Keď nudí
Sex nie je vždy zábava. Takýto názor od chlapa nečakajte, ženy ho vymysleli. Mnohé náladové žienky ťažko udržia sústredenosť a pozornosť pri krátkom filme, a keď ich skrátka niečo nebaví, už neprepnú do módu nadšenia a radosti. A tak svoje trápenie rýchlo ukončia. „Áno, je to tak. Niekedy milovanie ukončíme, lebo nás už nebaví, alebo sa nám už nechce. Vieme, ako na chlapa a tak je to celé viac menej v našej réžii,“ myslí si kamarátka, scenáristka svojho erotického života.

Z ľútosti
Azda najhorším spôsobom, akým vám môže žena v posteli zaklamať, je ľútostivou lžou. Ako ju spoznáte? Prezradí ju pohľad, tón a pohladenie, ktoré vám venuje. A možno to robia aj inak, no toto máme odpozorované. Baby klamú, keď sa im sex nepáčil, alebo sa im zdal pridlhý, prikrátky, skrátka iný, než by chceli. Alebo ak ste zlyhali, vám povedia, že to nevadí, že sa im aj tak nechcelo. Ale vtedy by ste museli byť tupec, aby ste nerozoznali klamstvo z ľútosti.

Keď to nejde
Posledný definovaný druh sexuálneho klamstva so sexom súvisí len minimálne. Milovanie sa totiž v prípade tohto klamstva nekoná. Baby totiž väčšinou bolí hlava. Výhovorky, prečo sa do toho dnes nepustiť by sme mohli zrátať na tisíce (a možno to aj spravíme). Migréna, únava, umyté vlasy, či predmenštruačné kŕče. Toto všetko veľmi dobre poznáte. Málokedy sa stáva, že by baba otvorene priznala, že sa jej nechce, alebo nemá chuť. Aby sme boli úplne spravodliví, do určitej miery tieto lži chápeme, asi by sme skúšali ukecávať a vyjednávať, pokiaľ ide o nedostatok chuti. A keď baby nechcú uraziť naše ego, radšej zaklamú. A tu možno hľadať príčinu všetkých sexuálnych lží. A takto to funguje stále a asi je to v konečnom dôsledku aj dobre nastavený systém. Alebo môžete zmeniť svoje nafučané chlapské ja.

Autor: Kubo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Hovorí susedka susedke : - Videla som, že sa sa s manželom udobrili. Včera ste spolu pílili drevo.
- To nebolo drevo, to sme si delili nábytok na polovicu.

 
Virtuálny barÍrska káva I Írska káva I
  • na 1 pohár 200 ml
  • 100 ml silnej čiernej kávy
  • 25 írskej whisky
  • 2 ČL hnedého cukru
  • 50 ml šľahačky
 
Hra na dnes