ATLAS.SK: Štvrtok, 29.6.2017
meniny má Peter,Pavol
   

Trojlístok ženskej rozkoše

1.7.2012 | Sex a Flirt

Porozumieť ženám je zdá sa nemožné. Keď sa po rokoch experimentov oboznámime s ich bodom G, už to nestačí a vyrukujú s tým, že majú aj bod A a U. Nové pátranie po prameňoch rozkoše rozhodne odporúčame. Aj ich stimuláciu, ak máte byť pre partnerku milencom, pri ktorom vykríkne slastné uuuuáááá.

Bod G
Len tak pre úplnosť, aby sa nezabudlo. Bod G patrí stále k miestu, ktoré ženy dostane do slastných povzdychov. Dokonca sa traduje, že je to práve on, čo dokáže po dráždení zamočiť postele po mokrom orgazme. Milí páni, cesta k nemu vedie tak dva, tri centimetre od vniknutia do vagíny a stačí otočiť  prsty smerom hore. To správne miesto už nájdete. Na dotyk je to tvrdšie fazuľovité teliesko, ktorého hladkanie vie naježiť chĺpky na krku každej žene.

Bod A
Nie je to jedno miesto, ale územie, ktoré sa rozkladá okolo bodu G a za ním, takže po prvom orgazme môže nasledovať ďalší, ak máte šikovné prsty, alebo vhodné pomôcky.  Je to intímna zóna, ktorú kedysi muži nechávali ležať ľadom, keďže boli šťastní ako blchy, že odhalili spomínané géčko. Lenže ženu  skrátka tvorí komplex zákutí a vyžadujú aj celistvý prístup, ktorý im venuje viac pozornosti, ako len jednotvárne dráždenie. Bod A pritom nepotrebuje na spustenie lavíny príjemných pocitov predohru ani dlhé maznanie, dal by sa nazvať tlačidlom túžby. Stačí ho zapojiť do hry a partnerku máte ako v raji.

Bod U
Sme takmer na konci trojlístka rozkoše a prichádzame k ústiu močovej rúry, teda uretry. Odtiaľ názov bodu U. Do týchto miest je dobré nasmerovať prsty v rámci predohry a samozrejme veľmi jemne, keďže ste na citlivom území. Okolie močovej rúry je už ženy vysoko citlivé a dokonca sa hovorí aj o malej ženskej prostate. Vagína hlboká iba 5 až 7 centimetrov skrýva mnoho utajených zákutí, no všetky slúžia k jedinému cieľu, aby ženy mali s nami vysokú mieru potešenia. Ráčte ich všetky využiť. V každom prípade, ak prebehnete všetky body pekne po poradí, partnerka vás zaradí do kategórie toho najlepšieho, čo sa jej pritrafilo v posteli a to sme predsa chceli od prvej pusy.

Autor: Marcos

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Fakty o Chuckovi Norrisovi.
Otestovalo sa 4150 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Hovorí susedka susedke : - Videla som, že sa sa s manželom udobrili. Včera ste spolu pílili drevo.
- To nebolo drevo, to sme si delili nábytok na polovicu.

 
Virtuálny barÍrska káva I Írska káva I
  • na 1 pohár 200 ml
  • 100 ml silnej čiernej kávy
  • 25 írskej whisky
  • 2 ČL hnedého cukru
  • 50 ml šľahačky
 
Hra na dnes