ATLAS.SK: Nedeľa, 25.6.2017
meniny má Tadeáš
   

Tipy, ako si vylepšíte orgazmus so ženou aj osamote

12.6.2017 | Sex a Flirt

Máte pocit, že najlepší pocit na svete už nemôže byť lepší? Isteže môže! Orgazmus sa dá vylepšiť o niekoľko stupňov, ak s nami absolvujete pár cvičení. A pritom nie je príliš dôležité, či orgazmus dosahujete sám, alebo pri sexe. Takže hor sa vrstviť potešenie.

Nebojte sa otvorov

Stačí si pri masturbácii skúsiť zájsť prstom ku konečníku. A čo ďalej? To vás už povedie vlastná prax. Hneď, ako si zájdete prsom k zadku, spoznáte, že niečo je inak, akosi lepšie. Nemusíte ani vhupnúť hlboko do vnútra, stačí jemná masáž a budete slastne vzdychať. Ak to zvládnete, už potom len partnerke naznačiť, že všetko je lepšie, ak vám urobí ona. A nie je v tom len pohodlnosť.

Pohrajte sa s uzdičkou
Je to presne to miesto, ktoré sa oplatí zobrať si na zreteľ, pretože je nenápadné, opomínané, ale pre rozkoš dôležité. Je jedno, akú máte masturbačnú techniku, všetko bude krajšie, ak v závere práve po uzdičke prejdete prstami a trochu ju pritlačíte. Pri sexe to síce nie je možné, ale šikovná žena dokáže jazykom divy. No a práve to, ako vedia zatlačiť na uzdičku delí ženy na tie, čo to ústami vedia, a tie priemerné.

Odďaľovanie
Máte už pocit, že sa blíži tá pravá chvíľa? So všetkým v ten moment prestaňte. Vydržte pár minút a potom pokračujte ďalej. Spravte si aspoň tri takéto opakovania a zistíte, že končený výsledok bude krajší. Mimochodom ak sa naučíte dokonale túto techniku, ocení to aj partnerka, ktorú neprivediete do druhého stavu nechcene.

Štipka korenia
Čo pod tým myslíme? Drobnú bolesť, ktorú si vyvoláte pol sekundy pred orgazmom. Môže to byť štipnutie do mieškov, alebo stlačenie bradavky, prípadne požiadajte frajerku, aby vám nechty jemne zaryla do chrbta. Je to kombinácia ako rum s kolou, alebo whisky s ľadom. Konečný efekt to výrazne prehĺbi.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku
Ako dobre poznáte Simpsonovcov?
Otestovalo sa 36881 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

‎-Ociiiii???Ako som prisiel na svet???
-Mnooo, teba doniesol bocian...
-Ale ociiii...Mama taka krasavica a ty bociany je***??

 
Virtuálny barChi Chi Chi Chi
  • 6 cl vodky
  • 15 cl ananásovej šťavy
  • 4,5 cl kokosového krému
  • plátok ananásu a koktailová čerešňa na ozdobenie
 
Hra na dnes