ATLAS.SK: Nedeľa, 23.4.2017
meniny má Vojtech
   

Sextipy od žien: „Chlapi, toto od vás chceme!“

9.3.2017 | Sex a Flirt

Veľmi veľa žien nie je spokojných so sexuálnymi výkonmi svojich partnerov. Skúste byť ukážkovým mužom a dajte tej vašej v posteli to, po čom naozaj túži. Poradíme vám pritom sextipmi, ktoré sme vyzistili od žien, ktoré vedia, čo chcú.

„Hrajte sa s nami...“

Ženy milujú, ak si na ne viete nájsť čas a najviac ich trápi, ak je váš sex iba honbou za vašim orgazmom. Túžbou azda každej príslušníčky nežného pohlavia je dlhá predohra, ktorá môže byť aj lepšia ako sex samotný.

„Po orgazme nekončíme!“
Práve naopak, ženským orgazmom to iba začína. Na rozdiel od toho mužského, ženský orgazmus sa stupňuje a jeho intenzita rastie. Ak chcete vidieť vašu drahú na ozajstnom vrchole, oplatí sa vám zamakať aj za hranicami svojho pohodlia.

„Nebojte sa plieskať nás po zadku...“
Keď zistíte, že vaša drahá má rada, keď jej naložíte pár rán na holú, tak sa nebojte robiť to často. Zvrhlým ženám sa páči, keď ich trošku vytrestáte. Ale dávajte si pozor, aby vaše rany boli mierené presne a teda aby to vašu divošku príliš nebolelo.

Šťavnatý steak a poriadna fajka: Sviatok mužov naozaj existuje

„Pri anále buďte opatrní...“
Na análne hrátky choďte pomaly, citlivo a používajte lubrikant. Aj keď si budete myslieť, že lubrikačného gélu je dosť, použite ho ešte viac, nešetrite ním.

„Nebuďte ticho...“
Tak ako je divné, keď žena počas sexu nevzdychá, je zvláštne aj keď chlap počas chvíľ rozkoše nepovie ani slovo a ani nevzdychne. Ženy chcú tiež počuť , že to, čo práve spolu robíte, vo vás vzbudzuje vzrušenie.

„Prsty nie sú penis...“
Prsty sa používajú na niečo iné, ako penis. Ich výhoda je, že sa dajú ohýbať a to z nich robí úplne iný sexuálny prostriedok. Preto keď budete s nimi pracovať v ženskom lone, nerobte iba pohyb dnu a von, ale poriadne s nimi „pošmátrajte“.

Autor: Mat
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku
Otestujte si svoje erotické IQ
Otestovalo sa 30697 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Tá moja žena je ale pekná šlapka! Keď som sa vracal zo služobnej cesty, ešte som aj telegram poslal, a aj tak som ju našiel s milencom, - sťažuje sa priateľ priateľovi. Potom sa zamyslí a dodáva: - A možno ani nie je šlapka, možno len nedošiel ten telegram.

 
Virtuálny barKapitänleutnant Kapitänleutnant
  • 3 cl brandy
  • 3 cl likéru Cointreau
 
Hra na dnes