ATLAS.SK: Nedeľa, 23.4.2017
meniny má Vojtech
   

Sexbábiky budúcnosti: Kúpili by ste si takú?

3.8.2015 | Sex a Flirt

Vynálezca realistických sexuálnych bábik chce posunúť svoj výtvor o stupeň vyššie. Pracuje na vývoji bábiky s umelou inteligenciou, s ktorou sa budete môcť porozprávať a bude tak alternatívou k ženám.

Výrobca Matt McMullen predpokladá, že sexrobotky budú pripravené na predaj do dvoch rokov. Majiteľom súčasných modelov sexbábik bude stačiť, ak si k telu, ktoré už majú doma dokúpia iba hlavu. Cena inteligentnej hlavy bábiky nebude závratná a za 4 500 až 9 000 eur si ju bude môcť dovoliť pomerne veľa osamelých mužov.


Dovtedy chce vylepšiť ich prispôsobivosť na intelektuálnu a emočnú úroveň majiteľa až do takej miery, že sa budú môcť spolu rozprávať o všetkom. McMullen túži po tom, aby ľudia mohli naviazať citový vzťah s charakterom sexrobotky a vybudovať vzájomnú lásku.


V súčasnosti sa pracuje aj na vylepšení pohybov tváre aj tela, aby bábiky poskytli používateľovi zážitok, porovnateľný so skutočnou ženou. Nuž, doba, kedy roboty budú na úrovni ako ľudia, alebo aj vyššie, sa nezadržateľne blíži.


Názory na návrhy ľudí ako je McMullen sa rôznia, mnohí to odsudzujú a považujú za zvrátené. Čo si o tom myslíte vy? Vyberiete si radšej ženu z mäsa a kostí alebo robotku?


Autor: Mat
Foto: Matterdome


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku
Otestujte svoj mechúr!
Otestovalo sa 31546 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Tá moja žena je ale pekná šlapka! Keď som sa vracal zo služobnej cesty, ešte som aj telegram poslal, a aj tak som ju našiel s milencom, - sťažuje sa priateľ priateľovi. Potom sa zamyslí a dodáva: - A možno ani nie je šlapka, možno len nedošiel ten telegram.

 
Virtuálny barKapitänleutnant Kapitänleutnant
  • 3 cl brandy
  • 3 cl likéru Cointreau
 
Hra na dnes